Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a helyzet cinkes? Jobb...

Ez a helyzet cinkes? Jobb kérdést nem tudtam feltenni?

Figyelt kérdés
Édesapám 1998-ban elhunyt,4 éves voltam.Édesanyámmal élek azóta,neki nagyon szar volt a gyerekkora,verték a szülei,8 éves kora óta házimunkát csinált.Első házassága szar volt mer megcsalta a férje,a gyereke(féltesóm) egy rosszcsont,amúgy aki most 31 éves,és hazudós...Később elváltak,és édesapámmal összeházasodott.az volt az egyetlen jó dolog az életében...rá pár évvel meghalt,teljesen kiborult,mára befordúlós,nem szereti a nagy összejöveteleket...Meg rokkant nyugdíjas,egész testében vannak gondok,hátában,májával,légcsőszükület,sérv,gerinc problémák,elkopott porcok..és még sorolhatnám 3 napig...Sokszor van hogy kiborul és iszik 1-1 pohár bort,és sír,ez mostanában minden 2. nap megesik,nemtudom hogy mit tehetnék érte/ellene...Én 16éves vagyok,szeretem az életet,de vannak dolgai,amik rám nagyon szar hatással vannak,pl amikor mondja hogy meg akar halni...visszatérve,9.-es vagyok,jók a jegyeim,2 tannyelvű osztályon tanulok,örül hogy ilyen jó gyerek vagyok,tesómmal ellentétben,de mégis szar az élete így is...Ha bárki él/t ilyen helyzetbenk érem segítsen,hogy hogy lehetne jobbá tenni...ELőre is köszi
2010. máj. 9. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kedélyjavítót javasolnék anyukádnak, az helyrehozni lelkileg.

Úgyis a lelki jólét is ugyanolyan fontos mint a testi, amig a lelke beteg a teste is beteg lesz. Vegyél neki Cipralex gyógyszert pszichiátertől az segit a gyászban, attól lelkileg legalábbis talpra fog állni, nem fog inni, és akkor is jókedve lesz ha nem akarja. És segitsd amiben csak tudod.

2010. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondjam, anyukád belefáraadt már a sok nehézségbe, lehet, hogy egy szakember tudna neki segíteni, hogy feldolgozza az őt ért nehézségeket. Az jó dolog, hogy te ennek ellenére nem vagy egy belefelé fordult ember, próbálj minél többet anyukáddal lenni, neki való, vidám programokat szervezni és minél több szeretet adj neki, ettől függetlenül én akkor is egy jó szakembert javasolnék neki.
2010. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy amikor mondja hogy füvet kellene nyírni én nagyon szívesen megcsinálnám,de mégse...mert nem tudom miért..egyszerűen nemtudom...a hasznára szeretnék lenni...de egyszerűen tényleg nemtudom mit csináljak. :S
2010. máj. 9. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!