Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viszonyban vagytok az...

Milyen viszonyban vagytok az ikertesótokkal?

Figyelt kérdés

Nekünk azt mondják, hogy amennyire közel állunk egymáshoz az már nem normális. Ő fiú én meg lány mégis egymással beszéljük meg a titkainkat, pedig van egy bátyánk és egy nővérünk is. Mindenhova együtt megyünk, egy suliba járunk, ugyanaz a hobbink, még a célunk is közös.

17 évesek vagyunk.


2010. máj. 9. 16:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekünk mindenki azt mondja, hogy tök jó, hogy ilyen jóba vagyunk, de az élettől nagy pofont fogunk kapni, mert nem tudunk majd mindent együtt csinálni.
2010. máj. 9. 17:26
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Pedig szerintem kell az összetartás a világban. nagyon irigyellek hogy van ikertesód. ha nekem lenne akkor ketten akkora ökrök lennénk :D:D
2010. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Ez most fura kérdésnek tűnhet, de azt olvastam, hogy az ikertesóknál az egyikük balkezes a másik meg jobbkezes. Ez nálatok is így van? :D
2010. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mi mindketten balkezesek vagyunk. Ezt még nem is hallottam, hogy az egyik jobb-, a másik balkezes az ikreknél.
2010. máj. 9. 17:36
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
szia mi is 17 elvagyunk de sokat veszekedünk...:S de am nem vészes, már külön tanulunk, jobbal keze van mert egyik a másik jobbját a másik meg a bal oldalát nyomja el, aritka ha két jobb vagy két bal van...:) szia
2010. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ikertestvérem, és nagyon jol elvagyunk, bármit megtudunk beszélni.

Persze néha összeveszünk, és duzzogunk de max fél ora és már ugy vagyunk mintha nem is történt volna semmi.


De ami a legfurcsább hogy van mikor egy nap ugyanazt álmodjuk, vagy én valamire gondolok, vagy valamin nagyon gondolkodok és ő megkérdezi hogy "szoltál?"

Néha már gondolkodni nem merek mert attol félek tudja mire gondolok. :D

Egyébként mind a ketten bal kezesek vagyunk.

Nem is tudom mi lenne velem, nélküle, annyi mindenbe segitettünk egymásnak. Sokat köszönhetek neki. :)

2010. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az élettől a pofon az lehet majd, ha egyikőtöknek-másikótoknak egyszer csak fontosabb lesz a saját (jövőbeni) családja, mint az ikertestvér, és emiatt a másik fél féltékeny lesz.


Valamilyen mértékben el fogtok távolodni az életetek folyamán, mert ez a dolgok rendje, és az is, hogy más emberek is ugyanolyan, vagy még fontosabbak lesznek majd nektek magatokon kívül.


Ugyanígy, szerintem a "célotok" inkább csak egy álom, ami lehet, hogy megvalósul, de lehet, hogy teljesen másfelé visz az élet. És akkor azt fel kell dolgozni valahogy, lehetőleg sértődöttség nélkül. Ha nem sikerül, akkor az is lehet egy "pofon az élettől."

2010. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!