Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen megoldás lenne a jó?...

Milyen megoldás lenne a jó? Amivel pénzt tudna/tudnék keresni?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnénk elmenni nyaralni június végén.

Le is foglaltuk a szállást, mert én ott voltam tavaly a családdal és jóban vagyunk a tulajjal, jó is a hely.

Szóval ugy mennénk hogy júni 28-júli 31-ig.

Én kapok pénzt itthonról, de a barátom hát nemigazán jönn össze neki annyi pénz.

Dolgozni meg nem tudna elmenni, mert tanul Őis, mint én, és júni 15.-én van az évzáró.

És ha elmenne dolgozni, akkor nemjönne ki az 1 hónap, mert ugyebár 28án mennénk.

Szóval addig kéne valamilyen pénz keresési lehetőség, neki is és akár nekem is.

De hát 2,5 hétre mit vállalhatnánk?


2010. máj. 9. 14:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

ajaj, üdv kedves sorstárs, ugyanez az én bajom is de körülbelül teljesen ugyanevvel a történettel

szerintem nézegesd a:


[link]


és a


[link]


és csak össze jön valami

én is most ezeket nézegetem mert nekem is jó lenne összeszedni 20-30at :S

19L

2010. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
És azon belül mit csináltok 3 napig?strand?Valahogy szűkítsetek, elhisszük mi h nem spórolni akarsz a 3 nap alatt, de ha nincs pénzetek muszáj lesztek!De eltőt erre nem tudtatok gondolni h majd miből jöttök ki?Mert már kár sopánkodni 100 h nem fogtok munkát találni, a tapasztalt ember se nagyon szokott mostanában ha észrevettétek!
2010. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha otthonról vinnétek kaját? Az ő anyukája is főzne meg a tiéd is.. amúgy is kéne főzniük, ha otthon lennétek. És ott csak kenyeret kéne vennetek.. most ez, hogy étterembe enni.. hát ne haragudj, de más örülne, ha nyaralni lenne pénze elmennie.. ha nincs erre pénzetek sajnos nem kivitelezhető:( Tudom, hogy jó lenne.. de inkább örülj, hogy el tudtok menni.. meg tényleg jó ötlet, amit írtak, hogy kérjen nagymamáktól talán a szülei is adnak 1-1 ezrest.. nem kell oda 20-25 ezer.. mi 1 hétre mentünk balcsira 1 hétre való kaja meg pia megvolt fejenként 5-7ezerből (nem otthonról vittünk kaját 5en voltunk) a strandbelépő heti volt 1000 ft kb meg egyszer elmentünk bulizni az még egy 5ös (piát meg belépőt beleszámítva) úgyhogy nekem elég volt 10-14ezer ft..

Diákmelóval tényleg az a gond, hogy hó elején kap fizut, tehát most neki kéne állnia, de én már 1 éve várok melóra mégse kapok.. esetleg még ismerősöknek körbekérdezni, hogy pl fűnyírás, kerítésfestés stb ilyenekért fizetnének e, vagy pedig építkezés marad..

2010. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"igen 1500.- nem azért megyek el nyaralni hogy ne egyek fagyit meg lángost, meg hogy ne egyek 1x étteremben a 3 napból"


Bocs, rosszindulatból írtam hogyha nem sikerül pénzt szerezni akkor hogyan tudjátok megoldani hogy el tudjatok menni mégis kevesebb pénzből.

Én kérek elnézést.

2010. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Van még másfél hónapotok! gondolom kaptok pénzt mozira kajára stb. Tegyétek le az összes pénzt amit ebben a másfél hónapban kaptok ne mennyetek szórakozni ne vegyél új ruhát semmit és akkor összejön! Legalább is magamból kiindulva igen.
2010. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyon sokat segítettetek!

Gondoltam még a szórólapozásra, vagy bármilyen újságkihordásra, mert ilyen reklám terjesztőket mindig keresnek.

Azért mennyit fizetnének? Mondjuk ha pl. minden este 7-8 körül elmennék kihordani valamilyen újságot?

2010. máj. 9. 15:52
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ h merre laksz, ha vidéken nem sok esélyt látok rá, de ha pesti vagy akkor lehet h utána érdeklődhetnél
2010. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 újság 1 ft -.- úgyhogy ha szépen lejárod a lábad is örülsz ha sikerül 300-500 ft-ot keresned.. (és ki van jelölve, hogy merre viheted, úgyhogy ha csak 50 házat kapsz nem tudsz mit tenni.. 50 ft-ot kerestél..)
2010. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?

Amennyiben igen,akkor tudok adni egy telcsiszámot!

Kifejezetten diákoknak,fiataloknak van szórólapozás,Csak délutánonként,és hétvégén.

Napi 4-5órában,500ft-os órabérrel,és naponta fizetnek,a nap végén.

Van alkalmi kiskönyved?

Írj,ha érdekel!

2010. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

a kiskönyre már nicns szüksége senkinek sem! :)

-mivel eltörölték-

2010. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!