Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen megoldás lenne a jó?...

Milyen megoldás lenne a jó? Amivel pénzt tudna/tudnék keresni?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnénk elmenni nyaralni június végén.

Le is foglaltuk a szállást, mert én ott voltam tavaly a családdal és jóban vagyunk a tulajjal, jó is a hely.

Szóval ugy mennénk hogy júni 28-júli 31-ig.

Én kapok pénzt itthonról, de a barátom hát nemigazán jönn össze neki annyi pénz.

Dolgozni meg nem tudna elmenni, mert tanul Őis, mint én, és júni 15.-én van az évzáró.

És ha elmenne dolgozni, akkor nemjönne ki az 1 hónap, mert ugyebár 28án mennénk.

Szóval addig kéne valamilyen pénz keresési lehetőség, neki is és akár nekem is.

De hát 2,5 hétre mit vállalhatnánk?


2010. máj. 9. 14:59
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok, elirtam JÚNIUS 28-TÓL JÚNIUS 31-IG!!!!!!
2010. máj. 9. 14:59
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsétterem, tesco hétvégén.

De már ebben a hónapban el kell kezdeni dolgozni, mert fizu köv hónap elején közepén jön meg.

2010. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ért valamihez amiből pénzt tud csinálni? Pl én kimegyek egy délután utcagitározni és rögtön összejön egy havi fizu. De a barátodat nem ismerem... nem tudna kölcsön kérni esetleg valakitől? Vagy nézzen valami alkalmi melót ahol hetente vagy naponta fizetnek, vannak olyanok. Építkezéseken vagy akármi.
2010. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igen az alkalmi munka jólenne.

Hát nekem is kéne valami, én 17 vagyok.

Nekem van gityóm de nemtudok gitározni:)

van valami ötletetek rám nézve is?

2010. máj. 9. 15:10
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Tescot nem ajánlom, az egy sz*r hely, csak kikészítené, sajnos nagyon enhéz melót keresni mostanában még akinek diplomája is van.Mindenképp ismerősöket kérdezgessetek gyorsan.


De egyébként mennyi pénze van és mennyi kellene?Mert ez a nap nem vészes, legfeljebb nem kell költeni annyit.

2010. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 BeerHunter ***** válasza:
84%

Hát. Azért ezen nem most kellene elgondolkozni. Bankot semmivel nem fogtok robbantani.

Esetleg ez: [link]

Először kivizsgálnak, egy hét, míg kiderül adhatsz-e, aztán ha igen, akkor első alkalom 4 rugó.

2010. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

hát a szállás kettőnknek maximum 26.000.-

annak a felét alapból kitudja fizetni, mert az 13.000.-

de a napi költséggel van a baj, mert azért kell a kajapénz, meg egy kis fagyi stb.

szóval napi kajának kéne kb 10-15.000.- kettönkre.

szóval egy húszast össze kéne szedni vagy 25-öt

2010. máj. 9. 15:14
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

"napi kajának kéne kb 10-15.000.- kettönkre"


1 kg kenyér 300 ft

40 deka parizer kb 300 forint

egy margarin 200 ft

zöldség 8paradicsom, paprika) kb 300 forint.


2 főnek ez elég, max 1500 ftból lehet egy napra kaját ki lehet hozni főleg ha visztek otthonról vagy 2 napra előre,

akkor 4500 ftból megvan a kaja.

2010. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

esetleg nagymama még egy pár ezer ft-tal?Vagy ismerősöktől kölcsön?

Csak tudod tapasztalatból mondom h ennyi idő alatt nem lehet találni még alkalmi munkát sem!Hacsak nem egy ismerősötök segít, kédezd meg mondjuk szüleidet h nem tudnának e vmit

2010. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
igen 1500.- nem azért megyek el nyaralni hogy ne egyek fagyit meg lángost, meg hogy ne egyek 1x étteremben a 3 napból
2010. máj. 9. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!