Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Sürgős

Mit tehetnék? Sürgős

Figyelt kérdés
A nővérem(21 éves,van egy gyereke) még mindig velünk él és folyton ver engem(16 éves vagyok). A fejemet üti ököllel, karmol, a hajamat tépi stb. Ő mindig azt mondja anyunak hogy sosem csinálok itthon semmit, pedig ez nem igaz! Anyu folyton neki hisz és ha azt mondom hogy megvert mindig mellé áll. Nagyon szeretem anyut, de ez már tényleg sok, évek óta így van(kb 6-7 éve). Nálunk lakik a pasija, aki ma a nővéremmel együtt ütött-vágott ahol ért és a hajamat tépték, meg azt mondta ha engem megüt akkor a mentő visz el. Anyu este 11-ig dolgozik. Aki gondolja írjon rám privátban és leírok még pár dolgot!
2017. febr. 17. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Beszelj csaladvedelmissel! A gyerekuket nem bantjak?
2017. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akivel most együtt van a nővérem nem az övé a gyerek, de nem, őt nem. Apukám az egyetlen aki mellém áll.
2017. febr. 17. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan, ha téged bánt a gyerekét is fogja. Mond meg neki és anyukádnak, hogy fel fogod jelenteni őket.
2017. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért hagyod magad? Úgy elverném a helyedbe hogy anyád megse ismerje vagy ha apád tudja akkor apádnak kellet volna ilyenkor megcsapkodni( már rég kellet volna) nem hiszem el amugy hogy amikor ezt csinálja nem borul el az agyad azt vered agyon. Tuti kamu amugy ilyen nincs csak unatkozol sztem.
2017. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es. Nem kamuzok és de most is ütöttem, haját téptem.. De ha gondolod küldök képet a véraláfutásos arcomról..
2017. febr. 17. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Hívd ki a rendőrséget. Te fiatal vagy nem fognak kidobni ha ettől félsz ellenben nővéredet büntethetik amiért ilyen agresszív és akkor talán a szüleid is rájönnek hogy milyen gusztustalan. Először is arra menj rá hogy a csávóját a szüleid dobják ki hátha követi a tesód vagy leáll. A legroszabb az hogy a csávója aki elvileg vendég ezt megteheti. Ha nem is akarod a nővéredre ráhívni a rendőröket akkor hívd rá a pasijára.
2017. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ! :)
2017. febr. 17. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd irj kesobb hogy mi tortent veletek

veletek!

2017. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!