Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsokat várok, mi legyen így?

Tanácsokat várok, mi legyen így?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, fiú.


Apukám kiskoromban meghalt, a nevelőapukám nevelt fel és nagyon megvoltunk vele, míg megromlott a kapcsolata anyukámmal és most ott tartunk, hogy anyámnak egy 10 évvel fiatalabb pasija van, aki már börtönben is volt, munkája nincs csak feketén dolgozik. Anyám, komolya egy bolond lett, nem tudok másképp fogalmazni, egy ilyen pasit választott, akinek mukája nincs, de már egy új gyereket terveznek és esküvőről is beszéltek. Komolyan hol élnek ezek?

Van 14 éves öcsém, akire ilyeneket nem terhelek, anyám szereteője egy olyan csávó, aki mondjuk úgy, hogy a bátyjám lehetne a csaknem 5 év korkülönbséggel. De viszont a döntés rajtam áll, hogy hol maradok annál aki apám helyett apám volt vagy aki otthagyta a nevelőapukám, a legrosszabb időben (meghalt az anyukája).

Ha nevelőmnél maradok igazából nem tudom milyen életem lenne, sokszor mosogatnom kéne takarítanom anyám helyett stb.

Ha anyukámnál szokásosan menne az élet, szeretem anyukámat, de a pasija egy katasztrófa ezzel a náci elmélet, a mindenhez értekkel és még abba is beleszól, h mi miért tartunk kutyát a házba. (Jól nevelt törpe pincser, aki nem piszkít be, csak este ha nem volt kiengedve alvás előtt.)


A kérdés, h maradjak itt és szenvedjen anyukám vagy menjek anyámmal, és undorodva nézzem a srácot.



A gondok pl. ezek:


Van 2 gép, egyik öcsém és enyém, másik anyámé és nevelőapukámé.

Én a gépet tételezésre és szórakozásra használom, filmezésre.

A testvérem meg a szórakozásra csak. A gép számomra fontos, hogy legyen elfoglaltságom (ezen kívül scak gördeszkázom).

A Playstation és a 140 cm tv. Közös mindenkivel mindenki dolgozott érte egy picit, h megvehessük.

A kutya, ugyebár mert a "befogadott bátyjám" hisztizik és nem akarom elveszíteni, mert nagyon jó gazdija vagyok és szeretem a kutyát.


Tanácsok bármit elfogadok:)


2017. febr. 17. 17:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kettes, ha valaki itt buta, az te vagy.

A befogadott kutyához van köze, ahhoz az emberhez meg, aki kiskora óta nevelte, meg semmi köze? Gondolkozz már!

2017. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!