Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvérem lánya...

Az unokatestvérem lánya meglopott. Beszéljek az apjával?

Figyelt kérdés
Nem nagy értékű dolgot,de annyira szemétségnek érzem,hogy mindjárt felrobbanok. Egy néni horgolt kincseit árulom,egy 500 ft-os mamuszt vitt el.
2017. febr. 16. 14:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ne pontozzatok már le egymást! Írtam a lánynak,még nem olvasta.
2017. febr. 16. 15:54
 12/22 anonim ***** válasza:
3%
egy fodrász szalonban árulod.. naponta sokan megfordulnak gondolom, honnan tudod ennyire biztosan,hogy ő volt :D am megy 500 ft nem 5000. Ne akadj már ki ennyire :D
2017. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak.Tegnap este hozta a néni. Megszámoltuk.Ma délelőtt csak miatta mentem be. Mikor elment egy hiányzott. Ha egy forint is lenne akkor is lopott. Ráadásul a rokonom. Te is kleptomániás vagy? Filléres cuccokat lopsz,mert szükséged van rá? Bocs,de ez jön le...
2017. febr. 16. 16:41
 14/22 anonim ***** válasza:
40%
De tényleg minek kell ilyen sza*rt ellopni??😅 mamuszt?? Valami nincs rendbe a csajnál agyilag ha valoban ellopta. Mert ha pénzt vagy ékszert ellop aztmondom oké de egy 500ft.-os mamuszt?? Nem lehet hogy elszámoltátok? Nincs kamerád?
2017. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%
A te szalonod? csak neked van hozzá kulcsod? biztos jolszámoltátok meg? Nem rakhatot véletlenül el eggyet? és különben is te minden órában meg számolod vagy mi? xD am meg én nem szemelyes kedtem nem mondtam h egy h.lye p.csa vagy akinek nincs jobb dolga mint sírjon :) nem, nem vagyok kleptomániás és nem nem szoktam lopni... és szars.gokert sem picsogok :) jótanàcs... neked sem kellene xD
2017. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10%
ne aggódj az elveimmel semmi baj ;) de ő sem tudja biztosra h a kiscsaj volt-e...
2017. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%
Na milett? Meglett a mamuszkaa???😅
2017. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kérdező most már engem is érdekelne 😂😂😂😂😂
2017. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Írtam neki,hogy ezt nem kellett volna,megjegyeztem. Nagy kegyesen válaszolt hogy -De micsodát? És ennyiben maradtunk. Nem szólt az apjának,nem írt többet és tiltott. Asszem ezzel be is ismerte.

A lopást teljesen elfogadó valaszoló bízom benne,hogy csak trollkodik,nem ennyire tré...

2017. febr. 17. 21:54
 20/22 anonim ***** válasza:
13%
Én pedig remélem, hogy nem egy felnőtt szellemileg teljesen rendben lévő nő vagy. Oké nem támogatom a lopást mint mindenki akinek normális az érték rendje, de még mindig nem hiszem h ő lett volna. Sőt szerintem a kérdés is kamu.. felnőtt ember nem kár ide ilyet kérdezni :D
2017. febr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!