Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az anyám?...

Miért van az hogy az anyám? (lent)

Figyelt kérdés
anya egyfolytába azt mondja h a bnőim ócskák stb.. mindegyikel van vmi baja és eddig akivel barátkoztam senki nem tetszett neki!. pedig nem cigiznek nem isznak nem járnak discoba és nem élnek rossz körülmények között?. nem értem de sokat sírtam miatta és ha elmondom neki a véleményemet akkor azt mondja h nem kéne letámadnom nagyon rosszul esik 16/L?
2010. máj. 7. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki (nem bunkón, ordítva), hogy ők a Te barátaid és az édesanyádnak semmi köze, kikkel barátkozol...
2010. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajna sztem ez természetes reakció anyádtól. Ha az aktuális barátnőd tényleg normális, akkor idővel belenyugszik. Ha kiderül hogy nem, akkor anyádnak volt igaza.
2010. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutass be olyat aki cigizik, sőt az sem árt ha rongyos és egy kicsit piás is és közöld, hogy igaza volt mert megtaláltad az igazi barátnőt.Ezek után keblére fogja ölelni a rendes kis barátnőidet:)
2010. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ne mondj ilyet, hogy "semmi köze"... Beszélj szeretettel, mutass példát hogyan kell, előbb-utóbb eltanulja. Sajnos ez féltékenység, olyasmi érzés, hogy ő, az anyuka nem jó neked, a barátnőid bezzeg jók, pedig...stb. Legyél türelmes, alakítsd a magad önálló felfogását, fejleszd az izlésedet, tanulj, és persze barátkozzál különféle felfogású társaiddal, előbb utóbb lesznek olyan barátaid, akiket méltán megbecsülsz. Magadra hallgass ebben a kérdésben, de anyukád iránt ne forralj haragot. Néha elgondolkodhatsz azon is, hogy nincs -e igaza valamiben. Kerüld a veszekedést, meg azt, hogy "csakazértis"-ból olyasmit tegyél, amit valójában nem akarsz.
2010. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem azt is figyelembe kell venni, h inden embernek ams a termeszete. Ha anyukad nem egy nyitott ember, akkor lehet, h barki lesz a baratnod nem fog tetszeni neki. Az enyem is mindig talal hibat az eletemben, de megtanultam egyutt elni vele. A "semmi koze hozza" sztem nem jo hangnem, akarmit mond az anyukad es szeret es soha enm akar tonkre tenni, max tulsagosan aggodik.
2010. máj. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!