Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek jó nevek?

Szerintetek ezek jó nevek?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületnek a gyerekek, egy fiú és egy lány (ikrek) :). A nevükön kicsit sokat gondolkoztunk, mert ami a páromnak tetszett az nekem nem, ami meg nekem az meg a páromnak nem tetszett. Abban maradtunk, hogy Lili és Bálint lesz.

Ha nem tetszik nyugodtan mondhattok még neveket :)


2010. máj. 7. 19:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nekem a Lili,esetleg Lilien,Norina,Ajsa nevek nagyon tetszenek.Fiú névvel kapcsolatban nehezebben tudok nyilatkozni.Fiamat Adriánnak hívják.Bálint sem rossz név,szomszédom is Bálint.Gratulálok!
2010. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

A családnév Bene. A férjemnek nem tetszik a Blanka.

Köszönjük :)

2010. máj. 7. 21:12
 23/28 anonim ***** válasza:

Bene Bálint : szuper!

Bene Lili: közepesen szuper, de nem rossz. Sajnos a Lilit tényleg nagyon "felkapták" az utóbbi időben. Én talán valami hosszabbat választanék. Boglárka, Bianka (ha B betűs mellett fogtok dönteni).

2010. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
szép nevek.Főleg a kisfiú.A Lili annyira nem tetszik.Kislánynak aranyos,cuki de a kislányból nagylány-felnőtt-idős Nő lesz akkor már szerintem nem szép.Olyan semmilyen név.Manapság tucat név lett.De ez az én véleményem.Fiam Flórián,ha lányom lesz Eszter lesz. gratula a babákhoz
2010. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Csongor és Tünde,Rómeó és Júlia,Tancred és Clorinda:D

Vicc volt,szép neveket választottatok:) bár szerintem a Levente a legjobb fiú név:)

2010. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Esetleg LILI helyett LILIEN.
2010. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Engem Kamillának hívnak,imádom ezt a nevet.

Ezt is felkapták,de még mindig nincs sok belőlük.

Nekem ez annyiban jó,hogy vad vagyok,de a nevem mégis elegáns és visszafogott.

Egyébként a Bálint szerintem abszolut rendben van.

A Lili se rossz,csak Nekem a kutyámat hívják így és ez jut róla eszembe,de egyébként aranyos!

Gratulálok a babákhoz,én is ikreket szeretnék!Nagyon szerencsés vagy!

2010. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
lányoknak:Leila vagy Jázmin? Szerintem különleges és egyben szép nevek.:)Fiúnak pedig Bálint vagy Dániel:)
2010. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!