Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek jó nevek?

Szerintetek ezek jó nevek?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületnek a gyerekek, egy fiú és egy lány (ikrek) :). A nevükön kicsit sokat gondolkoztunk, mert ami a páromnak tetszett az nekem nem, ami meg nekem az meg a páromnak nem tetszett. Abban maradtunk, hogy Lili és Bálint lesz.

Ha nem tetszik nyugodtan mondhattok még neveket :)


2010. máj. 7. 19:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos aranyosak lesznek. Nekem tetszik mind a 2 név. A Bálint szerintem szép név. Balassi Bálint jut róla eszembe. =)
2010. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Milán?
2010. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Ákos és Anett.:)
2010. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
90%
szia!szerintem mint a kettő szép név...azonban nem írtad le, hogy mi lesz a picúroknak a vezetékneve..mert szerintem az is nagyban befolyásolja a keresztnév választást. Szép név szerintem még a Katalin, vagy a Veronika. fiúnak pedig nekem nagyon tetszik a Gábor és a Dániel...remélem tudtam segíteni:) gratulálok a leendő babákhoz és sok boldogságot!:)
2010. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem választotok neki azonos kezdőbetüvel nevet.

Bálint és Blanka

2010. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%

nagyon szépek ezek a nevek,de én mondjuk a Lili helyett mást adnék a kislánynak,mert már annyi szaladgál belőle az utcán.Nekem pl.nagyon tetszik a Linett név,vagy a Melissza.Hasonlóan kedves a hangzásuk ,mint a Lilinek mégis különlegesebbek,de ez persze az én véleményem :)

Gratulálok a babákhoz! Nagyon szerencsés vagy, h ikrek lesznek :)

2010. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik a Lili név :) olyan kiss cuki :D

még a Bence is szép meg az Ádám

2010. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a vezetéknevetek.
2010. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%
nekem a Lili nagyon bejön. ha majd egyszer nekem is lesz egy lányom 100%, hogy Lilinek fogják hívni. :) Egyébként szerintem a Bálint is rendben van (:
2010. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Szép mind a kettő, énis ikreket szeretnék:)
2010. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!