Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy egy családtag ellopott tőletek valamit mikor vendégségben volt nálatok?

Figyelt kérdés
Mit lopott és hogy reagáltatok rá?

2017. febr. 6. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem, még az a két rokon se, akik voltak sitten (garázdaság ill hatalommal való visszaélés/csempészet)
2017. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt rá példa. Azóta kerüljük őket.

Ékszert tüntettek el. :-(

2017. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szüleim pénzt "kölcsönbe" az évek során többször is, azt hitték nem jövök rá de mindig lebuktak. Természetesen visszaadták utána amint tudták
2017. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm gyereke. Legót.
2017. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hisztynka ***** válasza:

Tőlem is több ékszert vittek el, sajnos nem derült ki, hogy ki volt, mert akkor épp vendégség volt nálunk, nem is vettem rögtön észre akkor, csak pár nap elteltével.

Nincs bizonyíték, Hentesarcúné gy ki lehetett, nem is feltételeztem egyik hozzátartozómról sem.

2017. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem anyám lopott meg rendszeresen.

Főleg piára kellett neki a pénz.

2017. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen.A 8.születésnapomra a nagymamám AZ ÖSSZES aranyát beolvasztatta,hogy abból nekem fülbevalót csináltasson.Előtte a nővéremnek is azt adott a születésnapjára, csak akkor még volt rá pénze..nagy becsben tartottam mindig is. Valamint volt még arany nyakláncom amit a keresztelőmre kaptam. Nagyon szerettem ezeket az ékszereket, főleg eszmei értéke volt. Aztán az Édesanyám születésnapját tartottuk, majd eltűnt. Az Édesapám havi fizetése is, és arany ékszerei. Mivel minden más helyen volt így tudnia kellett, hogy mit hol tartunk. Aztán a nővérem aki világ életében munkanélküli volt, hirtelen sok-sok pénze lett. Rákérdeztem, hogy mégis miért kellett....azt mondta, hogy mert nem is hordtam minden nap, biztos nem hiányzik....pedig de! Senki se lopott rajta kívül tőlem...
2017. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!