Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy vége?!

Figyelt kérdés
Már 1 hete szakítottunk barátommal. Kezdek túl lenni rajta és lassan kezd alakulgatni mással. Csak nem tudom hogy mondjam meg anyukámnak. Mert a fiú 6 nap után már nálam aludt. És 3 nap után mutattam be anyukámnak.. 3 hétig voltunk együtt.. Lécci segítsetek hogy hogy mondjam el anyukámnak.
2010. máj. 7. 15:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát örülök, hogy anyáddal így megértitek egymást, de 14 évesen még talán nem kéne együtt aludni. Benned meg hiába bízik meg, ha a barátodra rájön a k*rhatnék. Ha már nőnek érzed magad, legyen is valami női tartásod.


Húszéves korodra mi lesz, nálad aludt már a fél város? Nekünk elmondhatod, hogy nem dugtatok (az más kérdés, hányan hisszük el), de mások nem fogják.


Anyádnak innen üzenem, hogy szégyellje magát, amiért nem tudta neked mindazt megtanítani, amit itt mi mind elmondtunk. A jófej anyaság nem attól van, hogy a kislányom udvarlója hat nap után ott alhat.


Apád, gondolom, nincs. Nem azért koslatsz ennyit a fiúk után, mert nem kaptál normális apai szeretetet? A fiúkban keresed?


Anyádnak inkább azt mondd meg, hogy jól elbaszta a lánya nevelését. Ezt egy emberként üzenjük.

2010. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Csak találkoztam egy másik pasival akitől annyi kedvességet és szeretetet kaptam 1 nap alatt mint volt pasimtól 3 hét alatt.. Ja és még szűz vagyok szóval.. :)"


Kislány, ne haragudj, de ez nagyon durva. Ilyen mondan egy 14 éves kiscsaj szájából, ugyan már. Miféle kedvességet kaphattál???

Ne haragudj, de nálad aludt, de nem történt semmi? Ezt lehet, h anyukád elhiszi, de mindenki más körberöhög, megkapott, és eldobott, mi?

Tanulj belőle, szerintem, és úgy gondlom, h fiatal vagy ahhoz, h úgymond kutyaharapást szőrivel gyógyítsd.

Egyébként jobb ha tudod, aki hozzád szexuálisan közeledik, bizony lecsukható... Talán ez sem véletlen, bírj még egy picit a puncival, lesz sok időd még erre.

29/L

2010. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

szerencséd, hogy nem az én lányom vagy mert eddig kifasiroztalak volna reggelire...(habár a nevelést nem 14 évesen kell elkezdeni)


szerintem anyukádnak mutasd meg ezeket a kommenteket, biztosan örvendeni fog nekik:D

14 évesen ülj le a kicsi popódra és tanuljál mert nagyon-nagyon az a dolgod! a szex-el meg várjál mert nem hajt a tatár.

Egyébként én is gratulálok anyukádnak, tényleg a világ legjobb anyukája...(csak ironikus értelemben)-ha érted mire gondolok...:-S

2010. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
.
2010. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!