Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy vége?!

Figyelt kérdés
Már 1 hete szakítottunk barátommal. Kezdek túl lenni rajta és lassan kezd alakulgatni mással. Csak nem tudom hogy mondjam meg anyukámnak. Mert a fiú 6 nap után már nálam aludt. És 3 nap után mutattam be anyukámnak.. 3 hétig voltunk együtt.. Lécci segítsetek hogy hogy mondjam el anyukámnak.
2010. máj. 7. 15:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

15:57...hagyd... három nap után bemutatja a srácot odahaza, hat nap után kefélnek, 3 hét múlva szakítanak, közben már kavar az újjal. És 14 a csaj. Hogy bírta ki ennyi idős koráig szűzen, nem is értem. Ordas ribanc lesz még belőle, akárki meglássa.


Anyuciról is megvan a véleményem, lehet hogy ő még csak 29 éves, oszt' ugyanígy kezdte.


Kedves kérdező, anyád meg majd rájön, hogy az eddigi kúrólovaggal szakítottál---majd ha kilenc hónap múlva kipotyogtatsz egy oákolót, és nincs ott az apja! Gratulálok kislány, így tovább, lesz még belőled duabi luxus ká is.

2010. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok k*rva de azért kösz. Amúgy meg ő dobott ki engem.. És nem volt valami jó kedvem. Csak találkoztam egy másik pasival akitől annyi kedvességet és szeretetet kaptam 1 nap alatt mint volt pasimtól 3 hét alatt.. Ja és még szűz vagyok szóval.. :)
2010. máj. 7. 16:02
 13/24 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ott a pont.

14 évesen ha anyád megengedte,hogy pár nap utén ott aludjon a srác akkor nem hiszem,hogy gondot fog okozni ha újabb srácot viszel fel mondjuk 4-5 nap után,és azt mondod,hogy: ma ő alszik itt ,mert a másik uncsi volt..

Egyébként lehangoló anyád nevelési stílusa..Meg is érdemli,hogy ilyen kis q....a lánya van...

2010. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

14 évesen már 6 nap után nálatok aludhatott, ezt durva, azt a kQva !!!!

Te, hát nem tök mindegy hogy mondod el, ha engedte, hogy nálatok aludjon, akkor úgyse igazán érdekled, mert leszar mindent, eléállsz és hé képzeld vége.

nagy ügy, gondolom a komolyabb részén nem gondolkodtál el, hogy 14 évesen már 6 nap után megdugnak. Áh, no comment.

2010. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Anyum a világ legjobb anyukája.. És örülök neki h nem olyan kérdéseket kell feltennem h anyukám nem engedi h nálam aludjon.. Azért aludhatott csal nálam mert anyukám megbizik bennem..
2010. máj. 7. 16:05
 16/24 A kérdező kommentje:
kedves utolsó az együtt alvás nem egyenlő a dugással..
2010. máj. 7. 16:06
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyud a világ legjobb anyukája akkor mit parázol azon hogy mondod el neki?


Majd viszed a következőt aztán kész...

2010. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a "sztoriban" elsősorban nem te vagy a hibás, hanem anyukád.

1. Ha ő rendesen figyelne rád/nevelne, neked eszedbe sem jutott volna 14 évesen pasizni.

2. Anyukád felelőtlensége, hogy engedi azt, hogy 14 évesen "komoly" barátod legyen.

3. Anyukád nemtörődömségének eredménye, hogy engedi, hogy együtt aludj a barátoddal, holott egy hete sem vagytok/voltatok együtt.


Én anyukád helyében szégyellném magam! Gratulálok anyukád gyerekneveléshez való hozzáállásához!

2010. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát elég ciki helyzet... Viszont, ha ennyire jó fek anyukád, hogy ennyi idősen csak úgy megenged mindent, akkor ez a hír sem fogja meghatni nyugi! ;)
2010. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
En is csak megmondanam neki,h szakitottunk, van masik, kesz. Ez az egesz az o hibaja,mert elnezi neked,h 14 evesen a felnottek eletet eld, szoval egy szava sem lehet, hisz o krealt olyanna,amilyen vagy.
2010. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!