Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak el rossz jegyeket?

Hogyan mondjak el rossz jegyeket?

Figyelt kérdés
Nagyon sok jegyet 3 egyest es 2 kettest nem irtam be a tajekoztatomba..jegyellenorzeskor beirta az osztalyfonok es adott egy figyelmeztetot amiert ugye nem irtam be..anyukam keri az tejekoztazom.. nemtudom mit mondjak mert mar a harmasert is uvolt es nem felejti el sokaig😭😭valaki segitsen hogy hogyan mondjam el😭😭😭
2017. jan. 11. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy nem szereti ha nem mondod el a jegyeidet akkor miért nem írtad be? Edd meg amit főztél, mond el neki ha nem tőled majd megtudja az osztályfőnöködtől. Egyébként meg tanulj, mert érettségi után lesz sírás-rívás ha nem jutsz be főiskolára, egyetemre. Persze ha ez a célod.
2017. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hűha! hogy sikerült 3 egyest is beszerezni..?

nem sok választásod van..az igazat mondd!

Mondd el hogy ezt nagyon elszúrtad.de a 2. félévben kijavítod.

2017. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
én mindig akkor közöltem a rossz hirt, amikor már táskámmal a vállamon léptem ki az ajtón és mentem a suliba...
2017. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig mikor megkaptam sírva felhívtam anyukámat, hogy nem hiszem el, annyira szörnyű kaptam egy hármast. Engem sosem toltak le rossz jegy miatt, mindig a szüleim vígasztaltak, hogy nem baj, majd kijavítod :D. Elég manipulatív voltam, szerintem soha nem toltak le jegyek miatt, már úgyis szenvedett eleget alapon.
2017. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 violaria válasza:
Szerintem próbáljatok leülni és nyugodtan megbeszélni, anyukád szeret, jót akar neked biztosan meg tudjátok beszélni. Mondd meg neki hogy annyira féltél elmondani, mert haragudni fog rád, hogy még ide is feltettél egy kérdést, hogy hogyan mondhatnád el neki. Valamint próbáld meg megértetni vele, hogy miért nem sikerült, (mondjuk ha nem értetted, vagy nem volt időd rá, fáradt voltál tanulni), anyukád is volt gyerek, biztos ő sem szerette bevallani ha rossz jegyet kapott, csak megért.
2017. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nektek még van tájékoztató?:D
2017. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csináld azt, hogy ezt mondod:

Anya!!!!! A józsi pisti, a padtársam, rólam másolta az egész dolgozatot, ézért a hibáink ugyam azok lettek. A tanár rám gyanakodott, pedig mondtam neki, hogy nem én voltam, erre azzal jön nekem, hogy két jeggyel lerondítja azért mert másoltam.

A józsi megígérte, hogy ilyet nem csinàl többet, de mégis csinálta, ezért megint lerondította a jegyem.

Szóltam erről az igazgatónak és a tanár bevallotta, ezért kirúgta. Több rossz jegyem ezért nem lesz.

De teljesen kiakastam.



Mond ezt és sima lesz. Csak tedd hozzá, hogy azért szóltál későn, mert féltél elmondani

2017. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!