Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves leszek. Szerintetek...

18 éves leszek. Szerintetek mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ruhát meg hasonló dolgokat kérni hanem valami maradandóbbat szeretnék. Ilyet h laptop meg kocsi ne írjatok azt ugyse kapok:) Valami olyan kellene amira emlékezni fogok mindíg, de sajnos nincs ötletem

NEM EZ A LEGNAGYOBB PROBLÉMÁM!! Még mielött mindenki ezt írná csak ötleteket várok!


2010. máj. 4. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egy olyan medált kaptam, amit külön nekem csináltattak a szüleim :]
2010. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meglepit
2010. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jogsim már van majdnem 1 éve:) Szóval az kilőve. Laptopról meg azért nem lehet szó, mert karácsonyra kaptam monitort szóval hát igen. De vannak hasznos ötletek. Tortát és egy csokrot biztos kapok azt nálunk mindenki kap minden évben. A szakirányú könyvek az nagyon jó ötlet meg az aranygyűrű is. Meg egy kristálypohár készlet jutott még eszembe.Még van egy kis időm eldönteni. De lehet pénzt kérek és nyitok egy bankszámlát:)


Köszönöm a válaszokat írhatok még ötleteket!!

2010. máj. 4. 23:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérj biciklikosarat! :D


Üdv: Chocapix

2012. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!