Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves leszek. Szerintetek...

18 éves leszek. Szerintetek mit kérjek szülinapomra?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ruhát meg hasonló dolgokat kérni hanem valami maradandóbbat szeretnék. Ilyet h laptop meg kocsi ne írjatok azt ugyse kapok:) Valami olyan kellene amira emlékezni fogok mindíg, de sajnos nincs ötletem

NEM EZ A LEGNAGYOBB PROBLÉMÁM!! Még mielött mindenki ezt írná csak ötleteket várok!


2010. máj. 4. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát...én júliusban leszek 18 éves...én addig gyűjtögetek,nyáron elmegyek addig melózni diákmunkába és ami összegyűlik pénz abból szervezek egy szalonnasütős-grillezős estét,amin ott lesz a szűk családon,illetve a párom családja is.Így 21en leszünk.(2és fél éve vagyunk együtt)nekem ez lesz a legnagyobb ajándék hogy együtt lehet a két család,úgy hogy nem én nyavajogtam ki az árát,hanem én és párom teremtettük meg.A lényeg nekem h ott legyenek,velem örüljenek,és lesz.rom hogy miket kapok,ha egyáltalán kapok vmit.
2010. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Mobil, hajvasaló-már ha szükséged van ilyenekre per pill.

Smink, könyv.

Vagy kérj meglepetést, úgy izgibb :)

2010. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg valami, amibe bele lehetne gravíroztatni a neved és a szülinapod? Pl.óra, lánc medállal, egy értékes könyv, toll vagy lehet készíttetni érmét.
2010. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

OFF:Első...Én is nyáron leszek 18 (június 26), és ugyanígy valami kerti banzájt" tervezek, a családnak, közeli barátoknak..:D Mekkora véletlen ^^


Én pénzt fogok kérni mindenkitől... Maradandót, úgy hiszem, csak én tudok venni saját magamnak, ha éppen akkor szükségem lesz rá. Nem hiszem hogy jobb ajándékokat kérni, lehet hogy kapnál pár tízezer forintot összesen, amit akár bankba is rakhatnál... később elkölthetnél... Hátha meglátsz valamit a boltok polcán, és rájössz, hogy "na ez kell nekem!". :)

2010. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején a ballagásomra mindenkitől pénzt kértem és abból a pénzből tettem le a jogsit! ez egy életre szól, mindig emlékezni fogsz rá, ráadásul rendkivül hasznos (nem csak a kocsikázásra gondolok), tehát maradandó is. Persze, csak akkor, ha még nem szerezted meg. Bár, ha laptop-ról nem lehet szó, akkor nem hiszem, hogy jogsid már lenne. Ha ez nem tetszik neked, akkor én a te helyedben pénzt kérnék és a bankba tenném, hadd gyarapdjon és majd, ha eljön az ideje kiveszed a saját házad felépitéséhez. Sok kicsi, sokra megy alapon. De, ha mindenféleképpen szeretnél most valami maradandót is, akkor a pénz mellé mondjuk a keresztszüleidtől kérj egy szép arany gyűrűt, amilyet te szeretsz (fehér, sárga stb..) remélem segitettem!
2010. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
11:24-es vagyok, tudom, hogy szülinapról van szó és nem ballagásról, de nálunk lényegében ugyanazt jelentette.
2010. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
én az utolsó pár évben amikor még kértem ajándékot, akkor könyveket kértem amik a szakmámban segítettek elmélyülni. annak értelme is van.
2010. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérd,hogy elkezdhesd a jogosítványt. Kb 20eFt elég kezdésnek,utána a többit lehet részletekben fizetni. Egyik ismerősöm egy borítékot kapott 18. szülinapjára amiben a kresz tanfolyamos szerződés volt. Ha van jogsid akkor tortát kérj "csak" és biztos kapsz valami meg lepetést is.

Ha a 18. miatt akarod hogy emlékezetes legyen akkor ünnepeld meg a haverokkal. Egyébként olyan mint a többi szülinap,semmi extra. Én tetkót csináltattam.:)

2010. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A 18. szülinapomra Anyu odaadta a nagyim gyűrűjét. Majd ha lesz lányom, én is továbbadom.

Lehet, hogy neked is lesz valami meglepi.

2010. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia!

Én egy festményt kaptam (őszi táj)annak idején. Nagyon örültem neki mert maradandó és ha rá nézek, mindíg a szüleim jutnak róla eszembe. Ha már mindenképpen maradandót szeretnél szerintem ez is egy szép ajándék, persze függ az anyagi háttértől is.

2010. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!