Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
5éve ismerkedtünk meg a barátnőmmel a gimiben.legjobb bnők voltunk,sosem veszekedtünk,erre a szerenád után nem menntem el bulizni és ezen megsértődött.Nem szól hozzám azóta egy szót sem.Szerintetek az ilyen igaz barátnő,aki ilyenen megsértődik?
2010. máj. 3. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

majd abbahagyja...

ha nem akkor sincs baj mert az ilyen nem igaz barátnő

2010. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez kicsit se hülye...sztem majd mutad meg neki ezeekt a válaszokat amiket itt kapsz, h észbe kapjon!

Sértődös ptsa..

2010. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a barátnőmmel 7 éves korunk óta ismerjük egymást most 19ek vagyunk. középsuliba is együtt jártunk igaz másik osztályba. és ugye új osztálytársak és mindkettőnknek lett egy új barátnője. 1 évig hanyagoltuk egymást úgy, h egymáshoz se szóltunk, csak a köszönésig jutottunk el, de azt is száj húzva tettük. és már 2 éve megint nagyon jó barátnők vagyunk.

szerintem kicsit pihenni fog most a kapcsolatotok, és ha igazán jó barátnők vagytok, akkor hiányozni fogsz neki és visszamegy hozzád :). mi is rájöttünk h senki nem ismer annyira minket, mint mi egymást. és elengedtük egymást 1-1,5 évre, mert annyira szeretjük egymást. "ha valakit igazán szeretsz, azt el tudod engedni"!

aztán ha nem jelentkezik akkor sajnos nem lehet mit tenni.....hiába te nagyon szereted és őt tekinted a legjobb barátnőnek, ő mégsem érzi ugyanezt.

sok sikert :)

19/L*

2010. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!