Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit írjak a...

Szerintetek mit írjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, kisgyerekkorunk óta ismerjük egymást. Sajnos elég ritkán találkozunk.:( Nyáron láttam utoljára:'(, mert újévkor nem tudtunk kimenni hozzájuk. Nemrég megtaláltam Facebookon, vissza is jelölt. Láttam már párszor fent. Mindig kérdeztem tőle, hogy hogy van, de kilépett. Ez többször is megismétlődött. Szerintem csak nem tudja mit írjon, mert 1, soha nem veszekedtünk, 2, egy 10 éves (meg bármilyen) barátságot nem lehet eldobni ok nélkül, 3, régen találkoztunk, 4, visszajelölt és az Every person have a lovely heart programmal küldött szívet is. Mit írjak neki? Nagyon-nagyon szeretnék már beszélni vele!
2010. máj. 3. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
kérd el az msn címét és majd jön magától
2010. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az már megvan neki, nem szokott feljönni.:(
2010. máj. 3. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

nem kell eldobni egy barátságot

ha nincs rendszeres kapcsolat, kihűl magától is

ez a valóság

2010. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor késöbb reagál a program a kilépésre.Jelzi hogy a programban van,közben meg rég kilépett.Írj neki e-mailt.
2010. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldj neki ezt-azt, képes körleveleket, stb, az fenntartja a kapcsolatot szavak nélkül. Nem mindenki szeret annyit szövegelni. Meg talán ideje sincs, és ki tudja milyen gondjai vannak. Ha meg nem jön össze, ne ragaszkodj hozzá. Tovább kell lépni.
2010. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy van e rád ideje.Ha igen,akkor nem léphet le,mert ha leplép az azt jelenti hogy nem szeretne veled írni:)De ez csak szerintem
2010. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!