Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 'az öcsém volt barátnője'...

'az öcsém volt barátnője' Megmondtam az öcsémnek és furán reagált. Mi lenne most a helyes?

Figyelt kérdés

Előzmények: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ma voltunk kávézni.Elmondtam a lánynak.Azt mondta,hogy sosem volt még ilyen fura helyzetben.Tetszem neki,de nem nagyon szeretne beleavatkozni a 'családi életünkbe'.Meggyőztem,hogy semmi baj nem lesz.Megegyeztünk ,hogy találkozgatni fogunk és majd meglátjuk.


Az öcsémmel pár órája beszéltünk és először azt hitte,hogy viccelek.Utána azt mondta,hogy nem mondhatom komolyan.Nem örül neki,mert tetszik neki a lány és pont én...Azt hitte,hogy hazajön és kibékülnek.

Nem tudom mit akar.Volt lehetősége,de ő inkább szakított és kiment.Most is csajozik kint.Nem is beszéltek hónapok óta, nem értem!


2010. máj. 3. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
20:15 A másik oldalról is megvizsgálhattad volna a dolgot. Mindenki csak dumál itt a "naaaagy testvéri szeretetről". És azt nem látjátok, hogy ez az "aranyos" "szeretetre érdemes" öccs éppúgy (már bocsánat) de telibesz*rja a testvéri lojalitást? Jó, együtt volt a lánnyal 3 hónapig (ami egyébként nem annyira sok, de aztán Ő(!) dobta ki, nem a lány szakított, kiment külföldre, össze-vissza nőzött, de azon kiakad, hogy mikor hazajön nem várja őt tárt karokkal az, akit csúnyán lekoptatott. Milyen meglepő, nem? Ez a srác úgy kezeli a lányt, mint egy tárgyat, nem érdemli meg, míg a testvére (elmondása szerint) megtalált benne valamit, ami sokat jelent neki. Tehát miért nem úgy teszitek fel a kérdést, hogy a drága kisöcsi miért nem olyan jó testvér, hogy túllép a hatalmas egóján és önzésén és hagyja, hogy a testvére boldog legyen valakivel, akit néhány hét múlva (ha a csaj lenne olyan bolond, hogy ezek után visszamegy hozzá...) újra kidob, ha úgy adódik? Hmmm? L/23 (voltam már, de nem tudom, hanyadik :) ).
2010. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

szeretem az öcsémet,gyerekkorunk óta én tartottam a hátamat miatta.ezzel a lánnyal nem feküdt le,így más a helyzet (korábbi barátnőivel eszembe se jutna/jutott akármit csinálni).ha nem velem találkozgatna a lány,akkor mással- nem hiszem,hogy visszakapná .tehát nem én rombolom le a békülős terveit.

ő hozta meg a döntését ,ő szakított,most vigye el a következményeket is!

ha esetleg egyedül szenvedne a lány miatt ,akkor inkább lemondanék a lányról.De ő sincs egyedül,kint vannak barátnői vagy minek nevezzem...egész idáig egy szót sem szólt erről a lányról.

azért hagyjam békén a lányt,mert rossz volt az időzítés?ha én ismerem meg hamarabb, nem lenne semmiféle problémánk.

2010. máj. 3. 23:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a lánnyal, hogy ö visszamenne-e a testvéredhez, esetleg várjátok ki, hogy visszaköltözik a tesód MO-ra. Ha látja, hogy semmi esélye sincs a lánynál, akkor vagy megváltozik a véleménye, vagy pedig nyugodt lélekkel kezdhetsz komolyabban a lánnyal, mert akkor a testvérednek lényegében mindegy, hogy veled vagy másvalakivel van a lány, öhozzá úgysem megy vissza.
2010. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!