Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 'az öcsém volt barátnője'...

'az öcsém volt barátnője' Megmondtam az öcsémnek és furán reagált. Mi lenne most a helyes?

Figyelt kérdés

Előzmények: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ma voltunk kávézni.Elmondtam a lánynak.Azt mondta,hogy sosem volt még ilyen fura helyzetben.Tetszem neki,de nem nagyon szeretne beleavatkozni a 'családi életünkbe'.Meggyőztem,hogy semmi baj nem lesz.Megegyeztünk ,hogy találkozgatni fogunk és majd meglátjuk.


Az öcsémmel pár órája beszéltünk és először azt hitte,hogy viccelek.Utána azt mondta,hogy nem mondhatom komolyan.Nem örül neki,mert tetszik neki a lány és pont én...Azt hitte,hogy hazajön és kibékülnek.

Nem tudom mit akar.Volt lehetősége,de ő inkább szakított és kiment.Most is csajozik kint.Nem is beszéltek hónapok óta, nem értem!


2010. máj. 3. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Tipikus kisajátító. Mármint tesód.

Milyen duma az, hogy majd ha hazajön ki akart békülni. Mert az csak úgy van hogy egyszer lelép, aztán egyszer meg csak kibékül. Lényegtelen, hogy a csaj mit akar. na meg hónapok óta nem beszélnek. Elmegy tesód a francba.

Szerintem testvéred nem normális, ne foglalkozz vele, ha a csajnak bejössz nyugodtan jöjjetek össze.

2010. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik legaljasabb dolog a tesódtól elvenni egy csajt bameg :S Milliószor rosszabb, mint egy havertól!
2010. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
ma 18:59-es: látom, nem olvastad el az elözményeket: a testvér saját maga szakitott a lánnyal (mégcsak nem is a lány vele), - és a barátnö sem tud róla, hogy ki a akrna vele békülni a srác - tehát a kérdezö semmi esetre sem "elveszi" a testvére barátnöjét. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor mit okoskodsz!?!?
2010. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%

szerintem is tabu a dolog. Hidd el senki nem ér annyit, mint egy testvér és egy család.

Nem ítéllek el természetesen, csak inkább tanácsolom, hogy hanyagold ezt a lányt.

Még akkor is, ha az öcséd reagálása furcsa. Valószínű semmit nem akar a lánytól, de akkor se kezdj vele.

2010. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Olvassátok már el, hogy mióta nincsenek együtt és a pasi pattintotta le a csajt és már hónapok óta nem is beszélnek.

Ugyan miért lenne tabu?

2010. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
figyelmesen elolvastam. Ennek ellenére ezt mondom, pláne, ha erre kér a testvérem. Ez csak az én véleményem nem kell elfogadni. :-)
2010. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj meg azért, amit most ide írok és nem is nagyon szoktam így "kiosztani" másokat, de :az öcséd egy önző kis p*cs (tényleg bocs).

Azt képzeli, hogy úgy léptetheti körülötte lévő embereket, mint a sakkbábukat.

Kimegy külföldre, kinn csajozik, de közben arra számít, hogy a lány, akit itt hagyott, majd hűségesen megvárja. Szerintem ne vedd figyelembe a sértettségét (jó, tudom, hogy a testvéred és szereted, de egyszer meg kell tanulnia merre hány méter), később majd kétszer is átgondolja a döntéseit.

Nem fog neki ártani egy kis "jellemformáló" lecke, amiből megtanulja, hogy nem ő a világ közepe és nem mindeni ugrál az ő kedve szerint.

Ha tényleg jó testvérek vagytok, ebből nem lesz komolyabb gond és a kezdeti durcáskodást követően el fogja fogadni a dolgot. Te meg addig nyugodtan találkozgass a lánnyal, ha kölcsönösen vonzódtok egymáshoz és akarjátok ezt a kapcsolatot, akkor hajrá! és ne legyen bűntudatod. egy csepp sem! L/23

2010. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

így van min már énis leírtam ( első válaszoló), önzö kis köcsi, kint van külföldön aztán haza meg irányít. ha ennyire akart a csajtól valamit annak ellenére, hogy ő vágta ki és hónapok óta nem beszéltek miért nem tett valamit, csak most mikor tudja valami kialakulhat?

csak azért csinálja, hogy ne lehessen a tied, és a testvérséggel lelkiterrorizál.

Ennyi idő után simán összejöhetsz vele, tesódat meg elküldeném a pics-ába. Ha kint él, ne az itt hagyott csaját irányítsa.

És honnan veszi, hogy a csaj ki is békülne vele?

Beképzelt kis fasztarisznya.

2010. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is nyugodt szívvel vágj bele a kapcsolatba,ne szalaszd el a lányt az öcséd miatt!Látszik,hogy a lányt sosem szerette és becsülte meg igazán,tulajdonképpen nem is érdekelte igazán,most meg hiúsági kérdést csinál a dologból,mert önző.Ne add fel a saját boldogságodat az ő kedvéért!Ez majd talán jó lecke lesz Neki.
2010. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg jó testvérek akkor a srác nem csinál ilyet! Bármennyire is megkérdőjelezhető az öccse viselkedése, akkor sem!!! Más dolog megmondani, hogy szerintem ez meg ez nem helyes, amit csinálsz, meg más dolog egy ilyen alapvető kérdésben kib@szni vele. Nem is tudom mit csinálnék ha az én testvérem tenné ezt, de valószínű teljesen elvesztené a bizalmam. De ez szerencsére nem történhet meg, mert nálunk a testvérek feltétel nélkül szeretik egymást!
2010. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!