Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen öszeköltözni?

21 évesen öszeköltözni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a párommal. Most leszünk 4.éve együtt. Ő most végzett a tanulmányaival és nekiáll dolgozni asztalosként. Nekem még 1 évem van hátra hogy letegyem a jogi asszisztens vizsgámat. Úgy döntöttünk ha végzek összeköltözünk. Ekkor már 5. éve leszünk együtt. Korai ennyi idősen így megállapodni?
2010. máj. 3. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem teljesen normális.
2010. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem, 4 év után már itt az ideje. Készülj fel, hogy együtt élve fel fognak jönni kisebb/nagyobb problémák, amikre eddig nem is gondoltál volna, de ha már ennyi ideje együtt vagytok, megismerhetted annyira a párodat, hogy ne legyen ebből komoly gond.
2010. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem..,ideális korban vagytok!Úgyis lakva ismeri meg egymást az ember!;)
2010. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok egy 2éves kapcsolatban és 1 éve barátom nálunk lakik.nekünk ez így nagyon jó.én tanulok még,ő már dolgozik.
2010. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
5 év után, 21 évesen költöztem össze a párommal. Szerintem nem volt korai.
2010. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Mi 1 év után költöztünk össze ő 21 én 20 voltam. Lehet, hogy egy picit korai volt de szeretjük egymást és kiakartuk próbálni, hogy milyen együtt. Persze vannak előnyei és hátrányai de nem bántam meg. Így még jobban megismertük egymást. :)


21/L

2010. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Szerintem teljesen rendben van. Míg végzek még két évem van, de utána mi is össze szeretnénk költözni. Ő még egyetemista lesz, én ha tudok mesterizek, de mindenképp összeköltözünk, addigra mi is 5 éve leszünk együtt. (most 3)

Szerintem nem korai, főleg ha már 5 éve jártok:)

Sok sikert és kevés csalódást:)

2010. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem korai, sot 5 ev utan ideje, hogy valamilyen elkotelezettseg tortenjen. En 21 evesen mentem ferjhez, bar a ferjem idosebb volt par evvel nalam, szoval nem volt gond, hogy nem erett erre. En meg koraerett voltam. Ha meg van mindkettotokben a kello felelossegtudat, erettseg, kompromisszumkeszseg, nem lesz gond.
2010. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

jajjj drágáim, mi kb 1 hónap járás után költöztünk össze, 21 évesen. azóta minden zsír.

bele kell rázódni a dolgokba, de legalább kiderül, h van-e értelme folytatni.

ha nincs, akkor tapasztalatnak jó.


szóval ha adottak a lehetőségek, és nem kell csórón élni,h kifizessétek a lakhatást, meg a kaját, akkor vágjatok bele.

viszont ha úgy látjátok, h anyagilag nem jönnétek ki jól, és ezen menne a balhé, akkor ne csesszétek el a kapcsolatot.

2010. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Mi 4 hónap után költöztünk össze, én is 21 voltam.Most az esküvőt tervezzük és van egy gyönyörű 1 éves kisfiúnk. Sosem bántam meg.. ez volt a legjobb döntésem..
2010. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!