Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek neki...

Szerintetek mit vegyek neki erre az alkalomra?

Figyelt kérdés
A barátomnak most lesz a szülinapja és egybe lesz a fél éves évfordulónk. És a ötletem sincs mit vegyek neki. Kérlek siessetek mert hétvégére kéne. :/ Nektek van valami ötletetek?
2010. máj. 3. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami apróságot ami pl.a hobbijával kapcsolatos.
2010. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

süss neki tortát szülinapra

fél éves évfordulóra meg engedj meg neki vmi olyat,amit eddig nem (szexre gondolok,persze nem 3.emberkét kell bevenni)

2010. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lepd meg szerintem is valami ujjal,pl uj szexi fehérneműben táncolhatnál neki,vagy kősd be a szemét és kényeztesdd,a nemmindennapi dolgoknak őrülnek a pasik a szexben.Emlékezetes maradhat.
2010. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki állatos naptárat, vagy parfümöt vagy edt-t, vagy malizia sprayt vagy hajvágógépet vagy valami fiús cuccot. de olyat ami maradandó. ne virágot vagy süteményt, hanem ami sokáig emlékeztetni fogja rád.
2010. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát..a hajvágóban semmi extra sincs...inkább azt ne a barátnőmtől kapjam már...
2010. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

most miért? hajvágót kapott már párom tőlem:d bár minden alkalom nélkül,csak ugy:D


de szülinapra tényleg nemkellene...

parfümöt meg ha nemtudod mit szeret,akkor ugy jár mint én...wc illatositonak se jó,és csak a hiszti megy hogy nem használom...

2010. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fél év az nem egy nagy szám még, egy saját készítésű torta és egy apróság elég ---- tőlem anno hátizsákot kapott, utána azt hallgattam fél évig, hogy túl sokat költöttem rá
2010. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
menj a duna partra szedjél kavicsot aztán szinezd be őket alkeszos filccel színesre és tedd bele a dunkavicsos zacskóba ha ráharap meglepődik esküszöm
2010. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!