Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előrébb lehet hozni az időpontot?

Előrébb lehet hozni az időpontot?

Figyelt kérdés
A párommal van egy márciusi időlontunk az esküvőnkre viszont a párom nak ugy alakult h már akkor vissza kell utaznia németországba a munkahelyére , előrébb lehet hozni ? Vagy csak későbbre halasztani? :(
2016. dec. 23. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ezt azokkal kellene megvitatnod akikkel letárgyaltad az időpontot.

Komolyan, felnőtt nő létedre nem vagy képes beírni a Google-ba hogy esküvő elhalasztása vagy személyesen érdeklődni? Az meg már csak hab a tortán, hogy tőlünk kérdezed hogy eltold vagy előrébb hozd e. Ezt nem neked kellene megbeszélned a pároddal?

Elképesztő mennyire életképtelen "felnőtt" ember van...

2016. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Elnézést, felületesen olvastam, azt hittem ez ugyanaz a kérdés mint ami az előbb volt kint. Az is ugyanígy kezdődött, csak a leírás máshogy volt megfogalmazva. Abban azt (is) kérdezték, hogy merre tolják az esküvő időpontját. Valószínű törölhették mert már nem találom. Azt a kérdést is te tetted fel?
2016. dec. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Együtt bemenetek az anyakönyvi hivatalba és elmondjatok, hogy sajnos akkor nem megfelelő az időpont, van e előtte vagy utána még szabad hely.

Ha étterem van lefoglalva, vagy zenészek, akkor készülj fel rá, hogy esetleg extra díjat kell fizetned.

Én amúgy inkább korábbra tenném, mint későbbre

2016. dec. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi nektek en is inákk előbbre szavazok ,egyébként en nem tettem fel csak ezt az egy kérdés valószínüleg más lehetett , az első válaszadónak meg üzenem h ha nem tetszik a kérdésem minek válaszolsz rá? :) és képzeld el csak akkor lehet tolni vagy előrébb hozni ha együtt jelentek meg :) amit nem tudok megoldani csak ha a páron haza érkezik nem tudom mit zavar teged h kikértem mások véleményét erről a dologról , ugy tudtam ennek itt ez a lényege nem pedig mások ócsárolása és lenézése ...nem hinném hogy "képtelen vagyok az életre" azért mert feltettem egy ilyen kérdést mielőtt bemennék elintézni . De ha téged ez enykre zavart...:)
2016. dec. 24. 01:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem ócsárólt, senki nem nézett le.

Hogy minek válaszoltam? Hmm... mert lehetőség van a szabad véleménynyilvá ításra én pedig éltem vele. Nem megbántani akartalak, de tényleg 2 perc alatt meg tudtad volta nézni hogy hogyan működik, ha már egyszer felnőtt nő vagy és házasodni készülsz. Felesleges kérdésekkel (igen tudom vam rosszabb is) meg nem muszáj terhelni a rendszert. De ha ennyire vágod a szabályokat mint ahogyan leírtad, gondolom ezzel is tisztában vagy.

2016. dec. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem egy oldalt olvastam el ezugyben a feltett kérdés előtt és mégsem kaptam sem jotanácsot sem választ, akkor mért ne kérdezhetnék itt? :) Nem fogom minden nap 24 orajat keresgelessel tolteni a neten ha van lehetoseg feltenni kerdest es van esely kapni rá hasznos választ is
2016. dec. 24. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!