Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
SZóval,ma este anyával nagyon összevesztem....Elmentem itthonról a barátnőmhöz.Anyu eljött oda utánam.Mikor hazajöttük a nevelőapám teljesen bevolt rúgva.Elkezdett anyával veszekedni hogy mit keresek kinnt 11 kor az utcán.Anyu nem akart beszélni erről.Már úgy felidegesítette anyát,hogy a ruhájával megcsapta(nem erősen) Erre az az idióta részeg...megverte anyut.Most történt ilyen először.Én kimentem és védeni akartam anyát és hát megcsaptam a nevelő apám.Tudom hogy ilyent nem kellett volna de nagyon megijedtem hogy anyuval valami történik.Erre lekevert nekem egy akkora pofont.Tudom hogy ez az egész az én hibám....de most nagyon félek,hogy reggelre történik valami.Mit tegyek???
2010. ápr. 30. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
rendőrségi feljelentést, hogy bántalmazta anyádat
2010. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel védeni akartad,jól tetted.Utálom az erőszakot,főleg azt ha egy ittas állat egy nőt bánt.Remélem nem maradnak együtt ezek után,mert ha ez megtörtént,nagy esély van rá,hogy máskor is meg fog.Nem tudtok éjszakára elmenni valahova aludni?
2010. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a rendőrség is jó ötlet*
2010. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kéne magadat okolnod...
2010. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, orvosi látlelet, és én anyukád helyébe biztos, hogy egy percet nem maradnék ezzel az állattal, ha először történt meg, ha nem.
2010. máj. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
így kezdődik el a leépülésetek. Először csak egyszer veri meg aztán még egyszer és ez így tovább, amíg valaki akár meg meghal. Tipli a rendőrségre látlelet feljelentés. Tégy ez ellen már most!!! Nem lehetsz ott mindíg anyáddal, hogy megvédd! Mi van akkor ha ez az ürge úgy megveri legközelebb, hogy meghal? Tegyél ez ellen, amíg lehet!!
2010. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem a te hibád a részeg indokokat talál ki arra hogy rosszat csináljon..Ha otthon maradsz és vacsorát csinálsz rendezkedsz akkor is megveri anyudat :S ... Menj rendörségre
2010. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!