Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyáknapjára?

Mit csináljak anyáknapjára?

Figyelt kérdés
12/f
2010. ápr. 30. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
muffint és mosogass el utána :)
2010. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Látom fiú vagy, és van számítógépetek.

Ami elsőre eszembe jutott, hogy ha hozzá tudsz jutni zenékhez netről, akkor csinálj válogatás CD-t olyan zenékkel ami az anyasággal foglakozik. Pl. Emberek:Mama, Koncz Zsuzsa: Mama kérlek meséld el nekem, Crystal: Mama, Il Divo: Mama, Mary Zuzsi:Mama.

Szerintem meghatódna :-)


24/l

2010. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

legyél jófiú!

Szedjél gyöngyvirágot, vagy orgonát! az mindig bejött az én anyámnak. Legyalábbis úgy csinált, mintha örülne neki.

különben meg csinálj neki bármit, mondjuk egy teát és mond neki, hogy mennyire szereted. El fog olvadni!

2010. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha tudsz,írj pár soros verset, ha nem megy, akkor a neten vagy könyvben keress anyáknapi verset, írd le szépen egy papírra, ragaszd fel egy kartonra, és kész.
2010. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Második ötlete nagyon tetszik =)

Ha csinálni akarsz valamit, akkor szerintem keress egy nagyon egyszerű receptet, és süsd meg anyukádnak :)

Vagy ha van pénzed akkor vegyél bombont és/vagy virágot :)

2010. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Második válaszoló vagyok. Találtam még dalt: Kovács Kati: Úgy szeretném meghálálni, Szűcs Judith: Az én anyám

:-)

2010. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyél virágot, vagy egy szép képeslapra írj idézetet (keress a neten). sok sikert:))
2010. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
82%
Én szedek neki egy csokor orgonát majd a környékről és ennyi.
2010. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

én virágot szoktam adni ( vagy veszek egy boltba vagy leszedem az orgonát) + szoktam még egy verset kiírni és azt felolvasni neki vagy szimplán odaadni

itt találsz anyáknapi verseket: [link]

2010. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De jo nektek hogy van anyukatok, s van kit felkoszontsetek ezen a napon! Engem elhagyott az anyam, nem akart engem, nem tudom akkor minek hozott a vilagra. Egy varosban elunk, megis ha talalkozunk ö soha nem állana meg hogy beszeljunk, ha csak en meg nem allitom. Olyan is volt mar hogy nem is koszont vissza, es elcsapta a fejet. 1 eves voltam mikor otthagyta az apamat egy ciganyert.
2010. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!