Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen anyuci szoknyájánál?

25 évesen anyuci szoknyájánál?

Figyelt kérdés

Elég fura mostanában a nővérem, én nem élek a szüleimmel, de ő most hazaköltözött hozzájuk. Ha hazamegyek és beszélgetek anyámmal,mondja, hogy ne vegyem el őt tőle. Durva! Ma meg együtt sétáltunk a városban nővéremmel,mondtam, hogy nyugi már, ne izguljon, erre kiakad rajtam,felhívja anyut,hogy jó lesz ha érte jön kocsival,mert.......

Mondom neki, nőjél már fel, velem nem tudod megbeszélni,minek kell mindenen kiborulni, és minek is vonja ebbe bele anyánkat? 25éves!!!!!!!!!!!Mint egy ovis...


2010. ápr. 30. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
most pótolja az anyukájával a kimaradt időt. beszélgess vele többet, vidd társaságba, és majd felnő.
2010. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Anyukád nem engedte Neki,hogy felnőjön,most itt a következménye.Bár formailag sokáig nem lakott Nálatok,anyukátokról még mindig nem szakadt le,mert nem tudta megélni az érzelmi leválást.Ami anyukád hibája is,mert majomszeretettel szereti.
2010. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Segíts a tesódnak gyakran járjatok bulikba, hívd moziba ilyesmi.
2010. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő ilyen.Sőt 35,45 évesen is ilyen lesz.
2010. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!