Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Szülők! Ha a lányotok...

Kedves Szülők! Ha a lányotok már több éve elköltözött volna, de kiderülne, hogy a párja zsarnokoskodik fölötte, bántalmazza, visszafogadnátok a szülői házba? Hogyan biztosítanátok arról, hogy erre lehetősége van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a szabad akaratára sem kellene rábízni a dolgot, csak fogni és hazahozni.
2010. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaköltözhettem a két gyerekkel, ott éltünk két évig a nyakán, még pénzt sem fogadott el. (elfogadta, de visszakaptuk egy összegben két év múlva, mire lett saját lakásunk). És én is természetesen mindig visszafogadnám, befogadnám saját leszármazottaimat, unokát, stb.
2010. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Visszafogadnám-e miután megtudnám bántja a párja? Nem! Beülnék a kocsiba, elmennék hozzá, s felkapnám (unokákkal együtt), s a kedves párja, ha ideges verje a fejét a falba...
2010. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

én a lány vagyok...

anyám mikor mondtam neki,kocsibavágta magát,ideviharzott,pasit képenvágta,én kocsiba,másnap ő meg vmi termetes emberke meg a cuccaimért vissza a lakásba...

pislogni se tudtam...

2010. máj. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szívmelengető ezeket olvasni. Főleg azokat, ahol szabályosan elrángatják onnan. Én is ezt csinálnám. A bántalmazott nők miatt írtam ki, akik nem mernek hazamenni a szüleikhez, mert hogy az milyen ciki, a nyakukra menni, stb.
2010. máj. 1. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!