Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomaosztóra ajándék?

Diplomaosztóra ajándék?

Figyelt kérdés
A fiam most fog diplomát kapni. Dolgozik mellette, gyakorlatilag mindene megvan. Valami szépet, hasznost szeretnék adni neki, de egyelőre elképzelésem sincs, mi legyen az. 25 éves, mérnök-informatikus.Tudnátok valami tanácsot adni?
2010. ápr. 30. 15:10
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.ME-n május elején lesz gyűrűavató, szóval az kilőve. Az utazás jó ötlet,azt hiszem annak örülne, főleg,ha barátnő is menne.
2010. ápr. 30. 21:03
 22/26 anonim ***** válasza:

jah,hogy egyszerre fogok vele diplomázni itt,és mérnök infos:D akkor még ismerem is,szinte 99%-ban biztos:D


10 raklapnyi sör,kis töménnyel tökéletes lesz,meg egy vizálló mobil,amin hivhat mentőt ha túlitta magát:D

de komolyan:D

22/L

2010. máj. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Neked is gratulálok! De valami komolyabbat szeretnék, ha inni akar, igyon a sajátjából!
2010. máj. 1. 07:20
 24/26 anonim ***** válasza:

és mennyit szánsz rá?


párom tavaly végzett ugyanitt gépészen,szülei a hón áhitott kocsiba adtak egy szép kis összeget...

(azthiszem holnap ha megyek anyámékhoz,közlöm,hogy ne is gondolkodjanak ilyenen,tudja a bankszámlám ha annyira akar valamit,akkor az árát tegye rá,majd elköltöm én:D)


előző voltam

2010. máj. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Vadas Barbara ***** válasza:
szerintem is brutál gáz egy pasi pecsétgyűrűvel! az olyanok nálam, alapból hátránnyal indulnak
2010. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Én még ugyan nem most fogok diplomázni, meg már nem is annyira aktuális a kérdés, de szerintem egy óra egyszerű és nagyszerű!


Vadas Barbara: ezért téged Miskolcon élve elásnának a legjobb esetben is, azt tudod? :DD

2012. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!