Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomaosztóra ajándék?

Diplomaosztóra ajándék?

Figyelt kérdés

Két gyerekkori barátnőm is diplomázik nemsokára, addigra már lakótársak is leszünk. Szokás ilyenkor valami ajándékot adni? Ha igen, mit? Ott leszek a diplomaosztójukon.

Köszi!


2011. jún. 20. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ


felénk nem szokás,azért tanul az ember,hogy jobb melója legyen,és mert érdekli


de sok olyat tudok mondani ahol nagyon drága ajándékot szokád...

2011. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél nekik egy-egy csokor virágot, vagy bonbont, és menjetek el együtt szórakozni, foglalj helyet egy cukrászdában, aztán üljetek be valahova koccintani egyet, az ilyen programok szerintem többet érnek mint egy ajándék.


[link]

nagyon jó hely, de mindenképpen foglalj asztalt :)

2011. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most bokaláncot adtam párom húgának ballagásra. Szerintem szép ajándék, ő is örült neki.


Egy ezüst bokalánc ráadásul max. 3 ezer forint. Mellé veszel egy szép csokrot és kész is.

2011. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te Lány vagy? Ha igen, akkor a bokalánc tényleg jó ötlet! Vagy egy fülbevaló, vagy karkötő! Szerintem nem is muszáj, hogy ezüst legyen, a Brigitte Bijou-ban nagyon szép dolgokat találsz! Qrva szép hajcsatok, meg mindenféle kütyüt! Ha fiú vagy, akkor a virág a legjobb ötlet, vagy valami nőcis pia, amit majd együtt megisztok!
2011. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
09:44, a Brigitte B. megfigyeléseim szerint drgább, mint az ezüst! Hihetetlen, de igaz!
2011. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lány vagyok, ők is lányok :) A bokalánc tetszik, jó ötlet, köszönöm. A Bijou Brigitte tényleg drágább, mint az ezüst (pl. Apacs, vagy Syam Silver).

Köszönöm az ötleteket, megy a zöld pacsi :)

2011. jún. 20. 09:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartós ajándékot akarsz, ne vegyél BB ékszert, mert a bizsuk elszíneződnek, besárgulnak vagy lekopik róluk a bevonat és semmivel nem lehet újra széppé varázsolni, tapasztalat, csak a bosszúság van vele. Egyébként meg tényleg horror áron vannak, csak ezüstöt vegyél, tényleg olcsóbb mint a BB.
2011. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!