Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Érdemes még...

Most mit tegyek? Érdemes még folytatni?

Figyelt kérdés
Már jó ideje együtt vagyunk a párommal, lassan 5. éve. Mind a ketten 22 évesek vagyunk, de ő inkább fiatalabbnak, én pedig idősebbnek nézek ki a koromhoz képest. Mindig kedves, nem beszél sosem csúnyán, és a haverjaival is úgy osztja be az idejét, hogy engem ne bántson meg. Mégis valamikor úgy érzem, mintha nem ő lenne az igazi, egy nálam idősebbnek, erősebbnek kinéző férfira vágyom, míg máskor az van bennem, hogy nem szabad elhagynom, mert nagyon szeretem. Ti mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 30. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem érdemled meg. Ennyi. A nők midneig csak addig vágynak a tökéletes partnerükre, amíg meg nem kapják.
2010. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó és nyugodt a kapcsolatod, tehát unalmadban nem tudsz mit csinálni, csak azon agyalni, hogy mi a gáz a pasidban. Nem irigylem szegényt, de a te helyzeted (rendes, normális fiú, aki képes egy hosszú kapcsolatra) valószínűleg sok lány irigyelheti.
2010. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

cseréld le egy "férfiasabb " pasira aztán majd várjuk a kérdéseid. :Megcsalt, mit tegyek? A párom megütött mit tegyek? Sosincs itthon,nem foglalkozik velem...


Ha valóban a kinézet számít akkor legyél egy kétajtós szekrénnyel aki a r...nak tart...

2010. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Héééé!!!! Amit az első írt,az nem így van!!Én is a "tökéletessel" vagyok lassan 4 éve és eszen ágában sincs máshova kacsingatni!!

Kedves Kérdező!

Szerintem egy kis edőre kérj szünetet. Ha tényleg olyan "tökéletes" a párod,akkor meg fogja érteni!

2010. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gondolom egymásnak is az elsők vagytok, ez az érzés nem fog elmúlni, csak erősődni, az én barátnőm is hasonló cipúben jár mint te..csak ők már kilenc éve vannak együtt.. szerintem már nem is tudnának ismerkedni a mostani világunkban:)

Nehéz ilyenkor tanácsod adni..de a barátnőmnek is azt mondtam, hogy csak akkor szálljon ki a kapcsolatból, ha úgy érzi felkészült a mostani pasikra. És bár látom, hogy már nem is annyira heves a ragaszkodás, de a meghittséget, bizalmat..semmi sem pótolhatja.

2010. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
...
2010. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok a párommal, és ő is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, de szerintem sokkal fontosabb az, hogy megbízz benne, és hogy nyugodt kapcsolatotok legyen, minthogy olyannal legyél, aki tök nagyképű, mert hú milyen izma van, a csajokat nem tudja levakarni magáról, és te meg féltékenykedhetsz. Én örülök, hogy a mostani párom az én párom, és nem is hagynám el soha! Lehet, hogy nem az a tipikus izomagyú, de nekem így tetszik, ahogy van, és így szeretem, ahogy van! A külső amúgy sem minden...
2010. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, az ész nekem is azt diktálja, hogy ő a tökéletes, de egyszerűen az idősebbek vonzóbbak, férfiasabbak számomra. :( Utolsó válaszadó, örülök, hogy ti így megvagytok, kívánom, hogy legyetek boldogok!
2010. ápr. 30. 12:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Te nem vagy szerelmes. És ő az első férfi igazából az életedben, gondolom. Nem szabad azért vele maradni, mert könnyebb a langyos vízben. Előbb utóbb úgyis beleszeretsz valakibe...

2010. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
majd a pasid is megferfiasodik egyszer. en ezert nem hagynam el. Nem a kulso a lenyeg hanem a belos. az izomagyu huha kinezetu pasik mindenre alkalmasak de parkapcsolatra nem. ha csak hetyegni akarsz es semmi komolyat csak egy kis jo vad ejszakakat akkor erre az izomagyuak tokeletesek, de ha egy harmonikus kiegyensulyopzott kapcsira vagysz akkor ne kergess gyerekkori abrandokat. Hidd el nekem volt izmos huha pasim, es belsoleg egy nagy nulla volt. amig nem akartam komolyat arra az idore jo volt, de ferjnek nem egy izompacsirtat valasztottam aki a gym-ben eli az eletet es tukorben pozolgat huha milyen jo pasi.
2010. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!