Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen jó az első benyomá...

Hogy legyen jó az első benyomás rólam?

Figyelt kérdés
Mosolygok, segítek ahol tudok, köszönök, érdeklődök, mégis az évek során már számtalanszor kiderült, hogy először én mindig unszimpatikus vagyok az embereknek. Aztán megszeretnek, ha megismernek. Ezen hogy változtathatnék?
2010. ápr. 29. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem pont ugyan ez van

Mindenki rosszat gondol rólam meg unszimpi vagyok mindenkinek szinte,legfőképpen lányok gondolják ezt,fiúkat inkább elcsábitok elsőre


Engem nem érdekel,igy teszek ellene. Majd megismer és megváltozik a véleménye,ha meg nem akkor valószinű nincs rá szükségem.

2010. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van. Aki rámnéz azt hiszi nagyképű vagyok és alapból nem bírnak. Pedig ok nem nagyon van rá, mert alapvetően kedves vagyok és segítőkész.

Már nem akarok mindenkinek megfelelni. A lehetőséget mindenkinek megadom, mindenkinél kedvesen kezdek, de ha olyannal találkozom, aki első látás után ítél azzal nem foglalkozom.

Amúgy a legjobb taktika, ha magadat adod:)

2010. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, érzik,hogy mindez nem őszintén jön belőled. Vagy csak van benned valami megfoghatatlan,ami zavaró először.
2010. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első benyomás mindig a kinézetnek szól. Ha valaki túl jól néz ki, akkor biztos beképzelt majom, ha nem igazán, akkor igénytelen :) Nem kell ezen változtatni ha ilyen rendes vagy, változzanak az emberek akik elsőre rosszat gondolnak.
2010. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiába mosolyogsz, segítesz, érdeklődsz....stb ha a kisugárzásod ezzel nincs összhangban
2010. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért kellene ezen változtatni?


Ha belegondolsz, ennek is megvan a maga előnye, ez egy első szűrő az emberi kapcsolataidban.


Szerintem bőven elég, ha valaki összhangban van saját magával. Akkor hitelesen jelenik meg mások szemében. Amúgy sem szerethet mindenki mindenkit, erre felesleges még törekedni is. ;)

2010. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy érezni lehet rajtad, hogy nagyon meg akarsz felelni másoknak. És ez nem szimpi sok embernek. Ezt a megfelelésvágyat próbáld meg kicsit leépíteni magadban. Nem kéne azon görcsölnöd, hogy megfelelsz-e. Lehet, hogy túl merev vagy, nem?
2010. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát én nem látom önmagamat kívülről, akik szeretnek, azok tudom, hogy miért: lehet rám számítani, segítek és lüke vagyok. És ilyen is szeretek lenni: segítőkész és lüke. Mindezek mellett viszont visszahúzódó vagyok és nehezen nyílok, de ha valaki szimpi, szeretnék a barátja, haverja lenni és ez egy idő után valóra válik, de utólag elmondják, hogy nagyon nem voltam szimpi az elején.
2010. ápr. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!