Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ballagási "partyn" milyen...

Ballagási "partyn" milyen zenét tegyek be, ami a 30-on túliak tetszését is elnyeri?

Figyelt kérdés
Elég kevés fiatal rokonom van, és aki fiatal is az nem tud itt lenni... tehát "nagyban" kell gondolkodnom, ami az idősebbeket is szórakoztatja, és nem vágnak majd képeket a zenékre.. gondolom a legtöbbje szereti az apostol slágereket, de én azt ki nem állhatom, és mégis csak az én ballagásom..
2010. ápr. 29. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Republik, Bikini, Edda, Neuton Familia még senkit nem borzongatott meg.

Nálunk, vagyis a párom ballagásán egy éve sasszé volt, keringő, twist...stb mi nagyon jól szórakoztunk.

Te nem szereted ezeket? :)

Végül is a te ballagásod azt teszel be amit akarsz! HAbár rockot és gangsta zollee-t nem ajánlom:P

Sikeres érettségit:D

2010. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80-as évek zenéje szerintem a nyerő választás ilyenkor, Depeche Mode (100 emberből 99 meghallgatja), new wave "slágerek", Eurhytmics: Sweet Dreams, Soft Cell: Tainted Love, Camouflage: Love is a shield - olyan embert még nem találtam, akinek ez ne tetszett volna legalább kicsit. Magyarok közül Bonanza Banzai, Ákos - én ilyesmire gondolnék.
2010. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hááát.. mondjuk ezeket még úgy ahogy, de én dubstepet és breaket hallgatok :D

nagyon nem bírom ezeket a vidámkodjunk jaj de jó táncolni zenéket.. olyn erőltetett :S

azért köszi a tippeket :D

majd berakok valami jót: csirke techno :D

na, jó viccet félre téve, fogalmam sincs. Majd Párom segít :D vagy nem..

2010. ápr. 29. 12:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Beatles
2010. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 30-on túli vagyok (=32), az "én koromban" nagyon mentek az Eurodance zenék, most is szeretem őket. Pl. Dj Bobo régi számai, Magic Affair, stb.


Mondjuk a "30-on túl" elég tág...ha zömmel idősebbek vannak, pl. 50-60 évesek is, akkor inkább valamilyen szolid magyar "mulatóst" tennék be, pl., Kaczor Ferenc, Betli Duó.

2010. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi úgy oldottuk meg, hogy kivittük a hifit és bekapcsoltuk a rádiót :D
2010. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az apostol anyukám kedvence, ő majdnem 60 éves, tehát ezzel eléggé melléfognál. :-)

80-as évek, 90-es évek, de szerintem mehetnek a mai zenék is. a 30-on túliak is hallgatnak rádiót.

A nagyon elektronikus vonulatot mellőzném, az családi bulin nem szokott sikert aratni.

2010. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Led Zeppelin ,Deep purple,Doors
2010. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na jó,ezeket nem mindenki szereti.

Benkő jazz?Táncolni is lehet rá!

2010. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem, az Apostolhoz még én is fiatalnak érzem magamat :) 39 éves vagyok. Én is Repbulic, Neoton, Abba zenéknek örülnék.
2010. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!