Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Többit lent.

Figyelt kérdés

anyósom kérdezte a páromtól hogy mikor szakít velem.én eddig azt hittem hogy kedvel engem mivel én is kedvelem.de most ez az érzés olyan mintha utálnám.segítettem neki mindenben.(nem együtt lakunk).

mit csináljak?


2010. ápr. 28. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez eleg durva. Ezek szerint anyosod vagy ketszinu es eddig sem birt, csak nem mutatta vagy valamiert megharagudott ra. Miert nem kerdezett ra a parod, hogy miert is szakitana veled? Neki kellene az anyjaval beszelni.
2010. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen kellene de mégsem beszélik meg.én akkor biztos rá fogok kérdezni mert semmi olyat nem tettem ami nem tetszene.
2010. ápr. 28. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt szegény anyósommal, amíg élt, de tudom, hogy ez az anyósosdi nagyon is valós dolog, mert a baráti körömben és a tágabb családban is van negatív példa. Én, mint kívül álló azt tudom mondani, mert azt látom, hogy ezeknek a konfliktusoknak kár keresni a miértjét és a megoldását is. Az a probléma, hogy nem fog megváltozni a kapcsolatod az anyósoddal, mert az emberek ilyen szinten nem változnak. Az anyósod egy átlag ember és hozza az átlag viselkedési stílust. Készülj fel egy szar kapcsolatra amíg él.
2010. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura, hogy a párod ezt elmondja Neked, anélkül, hogy az Anyjával tisztázta volna, hogy miért kérdezi. Ő nem is kíváncsi rá? Biztos, hogy kérdezte? Nem a párod akar ezzel jelezni valamit feléd?

Ha viszont igaz a dolog, akkor valóban egy életre szóló konfliktus elé nézel, amiben a párod áll középen és némán.

2010. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én is furcsáltam.ez igaz.

csak hát nem értem.illetve a párom csak ennyit mondott.

2010. ápr. 28. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem átmeneti haragszom rád, hanem valóban nem csíp az anyósod, az sz.r ügy de lehet vele élni.Én közel tíz éve "élvezem" ezt a helyzetet.Nem is az a leg rosszabb ilyenkor hogy jujj, mi lesz velem, nem szeret az anyósom, hanem hogy ennek ellenére sikerüljön tiszteletben tartani azt a tényt hogy mindennek ellenére azért ő csak a férjem édesannya.
2010. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ertem,hogy miert jo a parodnak az,hogy neked rossz velemenyed legyen az edesanyjarol, mas ezt inkabb titkolna.

Legy okos,ne tisztazz senkivel semmit, meglatod hogy rovid idon belul ki fog derulni magatol az igazsag anelkul,hogy barkivel is veszekedtel volna. A turelem nagyon nagy ur!

2010. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. ápr. 29. 08:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ilyen "anyósom" van - vagy egy kicsit durvább. Azért írom idézőjelben, mert igazából nem tartom rokonomnak. Elintézte, hogy úgy tekintsek rá, mint egy idegenre, pedig alapvetően jól kijövök az emberekkel, kompromisszumkész vagyok. De azért van egy határ, ahol igenis azt mondom, hogy eddig, és ne tovább. És ő ezt a határt többször is átlépte. Én nem tartom vele a kapcsolatot, és a párommal megbeszéltük, hogy nem jön ide hozzánk soha. Amúgy ő sem bírja az anyját, évente - két évente 1-szer találkozik vele, de akkor is rosszul van tőle. Mondjuk ebből a szempontból szerencsés helyzetben vagyok, annak a szívás igazából ez a helyzet, akinek rendszeresen oda kell járnia jópofizni, vagy rendszeresen be kell engednie az otthonába. De szerintem próbáld a lehető legminimálisabbra csökkenteni a kapcsolatot vele, és a pároddal meg megbeszélni, hogy minél kevesebb ügybe avassátok be, minél kevesebb infot adjatok ki magatokról. Nálunk pl. azt se tudják, hogy hol lakunk, hol dolgozunk. Jó, tudom, hogy durva, de semmi kedvünk az idegosztályon kikötni ilyen emberek miatt. Mi semmit nem ártottunk nekik, normális hozzáállást érdemeltünk volna.
2010. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!