Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tudnék menni 17 évesen?

Hová tudnék menni 17 évesen?

Figyelt kérdés
A szüleimmel szörnyű a viszonyom amióta az eszemet tudom. Apám idegbeteg,anyám pedig mindent hagy neki,illetve folyamatosan kiabál. Az öcsém is az évek sorá egyre erősxakosabb lett nekik hála. 17 vagyok,középiskolás de már nem bírok egy percet se velük lenni,mert mindennap gúnyolnak,piszkálnak,kiabálnak és nem állhatok ki magamért,mert félek,hogy az apám megver.

2016. nov. 10. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként a kötelességeidet (iskolai tanulást) legalább jó színvonalon teljesíted?
2016. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4,8-as átlagú tanuló vagyok.
2016. nov. 10. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kollégium?
2016. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolkodtamrajta,de nagyon közel lakom az iskolámhoz így nem fognak felvenni.
2016. nov. 10. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, hogy mi a szitu metanyossagbol felvehetnek.
2016. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem, ha egy tizenéves panaszkodik az idegbeteg szülőre, miért az az első kérdés, hogy jól tanul-e? Ha véletlenül csak közepes tanuló, akkor joga van a szülőnek idegbeteg módon viselkedni vele? Akkor indokolt a napi ordítás? Attól jobban fog tanulni? Egyáltalán, egy gyereknek csak akkor lehet szava, véleménye, ha színötös, olimpiai bajnok élsportoló és még a háztartást is vezeti a testvére pesztrálása mellett?
2016. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a tovabbtanulasi lehetosegeire gondolt az 1 es. De am en kivartam az iskola veget es elpucoltam jo messzire egy egyetemre. A jo eredmenyeket tartani kell es nem szabad megtorni. Aztan meg kifujod magadat par ev alatt es elfelejtesz sok serelmet. De a koli nem rossz otlet csak akkor a tanarok tartanak majd lancon. Pl en sok tanarral rosszba voltam. Te joba vagy a tanarokkal?
2016. nov. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!