Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? (lent! )

Mi a teendő? (lent! )

Figyelt kérdés

van egy 12 éves hugom,és mikor megyek vkihez,csak később,mindig azzal fogad,h: már csak te hiányoztál! a suliban kavar a hátam mögött,lop tőlem,kutat nálam,minig beszól,mindenért megszól engem,azt hiszi h ő a főnök! mit tegyek? nagyon nagy a szája!!!:S

és azért nem tépem meg,mert van fogszabim,és tudom h oda ütne elsőnek,és van orr pc-m is,és oda is csapna,szal..mindig olvassa a naplóm,de nem tudom sehova se eldugni:S :@


2010. ápr. 28. 16:00
 1/9 anonim válasza:
Mond meg a szüleidnek, hogy hogyan viselkedik.
2010. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy,kedves kérdező?
2010. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15L
2010. ápr. 28. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:

megtépés?

nem ... nem. 15 vagy és elvileg okosabb, mint a 12 éves húgod. Járj túl az eszén ...

Tipp: Használd a saját „fegyverét” ellene!

2010. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utánozd, kutakodj a szobájában, pofázz beneki , nagy képüsködj, ha haza jön akkor mond neki "h csak te hiányoztál meg a 220=halál:D", mond neki h szar a haja :D, úgy áll rajta a ruha mint tehénen a gatya xD, vagy ilyen fejjel nem mennék emberek közelébe vagy vmi ütősed plha zseplős akkor : mivan lefostak a gólyák? :D főnökösködj te is kövesd :D, te is veddel a cuccait, véddmegmagad :D nyugottan dépd meg :D te meg gyomorszájon vágod azt ott esik össze ennyi:D "kedvességed határtalan" :D ilyesmi. ennyi . csak tudja h te vagy a főnök. az van amit te mondasz :D pl láttad h smárolt xy ésatöbbi, zsarold meg. :Đ Azt hiszi h félsz tőle , ájj a sarkadra ás vágd szájba :D remlem vmi ötletet csak tudtam adni 15 lány ^^
2010. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* előző voltam szeplős :D
2010. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*tépd meg

xD

2010. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hatalmas szerencséje van,hogy birkatürelmű vagyok,és nyugodt!!

amúgy én szeplős vagyok. :)

viszont ő nagyon kicsi,és kövér.

köszi az eddigi válaszokat! :)♥

2010. ápr. 28. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj, jaj! Nem éppen a jótestvérek kategória. Nem tudnátok szeretni egymást? Szerintem nem kellene megtépned. Inkább próbáld megszelidíteni.Persze nehezebb lesz, mint egy oroszlánt, de talán mégis sikerül.
2010. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!