Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni pontosan,...

Honnan lehet tudni pontosan, ha egy férfi homoszexuális?

Figyelt kérdés

Szóval, lehet ezt egyáltalán tudni? Látszik rajta? Miből lehet észre venni? Vannak biztos jelei?


Köszönöm a segítséget! 26 L


2010. ápr. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, ha boldogabb amikor fiúkkal van, kerüli a nőkkel való szeretkezést, nem szívesen megy női társaságba, stb...
2010. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:D

Köszönöm.Alapjaiban tudom, hogy mit takar, hogy homoszexuális, csak egy ismerősömre valaki azt mondta, hogy az és szerintem meg nem.

arra lennék kíváncsi, hogy a mozdulataiban, öltözködésében, viselkedésében felfedezhető-e valami különbözőség?

2010. ápr. 27. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez az utóbbi egy szégyenlős fiúra is ugyanígy illik. Vannak akik "félnek" a csajoktól, attól még nem lesznek melegek.

Szerintem amúgy nincs biztos jele. Sokat gondolkoztam ezen pedig. Ha más nem, az apjával való kapcsolatáról lehet következtetni. Valahogy ráveszed hogy beszéljen az apjáról, ha bármilyen érzelmet fejez ki (ami lehet negatív is, pl. "kiakaszt faterom mer mindig szívózik"), akkor nem meleg. Ha viszont teljes közönnyel beszél róla, akkor elég nagy az esélye.

2010. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
És ez persze csak fiúkra vonatkozik.
2010. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
hát én sokszor már a hangjukról megismerem őket. kicsit kényesebben beszélnek,magasabb hangon mint egy normál pasi. szeretnek öltözködni, érdekli őket a divat és a külsejük. de persze ezek általánosságok, van olyan meleg pasi aki a legférfiasabb férfinak néz ki és mégis meleg. gyanakszol a pasidra?
2010. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, csak féltem az ismerősömet a pletykáktól. Az apja már meghalt és már nem mai fiúcska (37).

De mondjuk ha az is lenne, nem nagyon izgat, mert attól még mint embert szeretem, csak bánt, hogy bántják.

2010. ápr. 27. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rólam is elterjedt hogy az vagyok, pedig totál nem vagyok az, csak van egy haverom aki az :P
2010. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
S miért gondolták rólad azt, hogy a fiúkat szereted, ha pedig nem is?
2010. máj. 2. 17:42
 9/9 anonim válasza:
Fúúúúú engem is mindig melegetnek hívtak mert csajjal jártam. Ezért melegezni?....... Jah és valaki megtudta hogy a pink a kedvenc színem mert van egy olyan énekes és azt híresztelték:. meleg ez mert a pink a kedvenc színe. Attól még hogy valaki szereti a pink színet nem meleg. Deee ha valakin látod hogy sokáig ölelkeznek fiú a fiúval, és olyan kényes dolgokat mond. Kerüli a lányokkal való beszédet. Tudom volt régebben nekem egy homokos osztálytársam, de az tényleg meleg volt. Még meg is kérdezett hogy leszek-e a pasija de fúúúj. Elég undorító az ha valaki meleg.
2016. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!