Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam, hogy van barátom...

Elmondjam, hogy van barátom vagy ne? 17/L

Figyelt kérdés
Alapból elmondanám, de ez nem a szokásos helyzet. A párom 30km-re lakik és kosarazik a város csapataban. A családom pedig fanatikus szurkolói a mi városunk csapatának. Ez még nem lenne nagy probléma. De az már igen, hogy a két csapat között nagy ellentét/ellenségeskedés van. A szüleim utálják a párom csapatát, a csapat minden tagját(a barátomat is).
2010. ápr. 27. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség, a szüleid nem hinném, hogy ennyire fanatikusak. ha pedig igen az elég nagy gáz...:-S

szerintem mondd el, mit tehetnek, még jobban utálják majd a csapatot? Ez annyira gyerekes...

2o-L

2010. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
probald meg kihagyni a kosarazast a jellemzesbol :) aztan, ha mar megkedvelik, akkor eloallhatsz vele :)
2010. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó kis hecc! Majdnem mint a Rómeó és Júlia. Sztem egyenlőre ne mondj semmit, majd ha eléggé tartóssá és komollyá válik a kapcsolatotok. Ha viszont úgy godnoljátok, hogy eljött az ideje az elmondásnak, akkor ez a foci ügy nem lehet akadály.
2010. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De igen nagyon fanatikusak. Apu egyszer képes volt 2 órát várni a buszra, mert a korábbin volt egy játékos a párom csapatából.

Hát megpróbálhatom, hogy kihagyom a jellemzésből a kosarazást. De van egy bökkenő. A nevekkel tisztába vannak és arról meg elég nehéz hazudni.

2010. ápr. 27. 21:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tul jo helyzet. tervezitek komolyabban folytatni? ha igen, akkor szerintem ha szemelyesen talalkozna a szuleiddel. tenyleg nem konnyu a nevet elhallgatni. es egy csaladi vacsi kozosen a baratoddal? a szuleidben kene hogy legyen annyi tolerancia, hogy nem fognak nekiugorni :)
2010. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen tervezzük komolyan folytatni. Ha nem terveznénk szakítanánk. Valahogy megpróbálom megoldani, mert már elég nehéz titkolózni.
2010. ápr. 27. 22:23
 7/14 A kérdező kommentje:
A tolerancia meg kérdéses. Minden balhéban bent vannak, ami a két csapat között van. Másban viszont elég türelmesek
2010. ápr. 27. 22:26
 8/14 anonim ***** válasza:
oke :) sok szerencset kivanok hozza! mivel ilyen helyzetbe meg nem kerultem, tobbet nemtudok javasolni, de ha esetleg fogok tudni, szivesen segitek :)
2010. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
es ha neten mutatnad be nekik? :S
2010. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Net jó ötlet. Csak nem tudom hogyan kivitelezzem.
2010. ápr. 27. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!