Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy békén?

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki folyamatosan rám ír msnen, minden hülyeséggel. Még nyáron egy közösségi portálon ismertem meg, vagyis csak lkérte az msnem. Nem tudom miért, de folyton panaszkodik, hogy neki sose volt még pasija, hogy ő kövér, és hasonlók. Mert, hogy nekem már volt életemben pasim, és hogy vékony és szép vagyok..blah blah. Már nagyon unom..és ha megbántom akk lehord mindennek...am állítólag meg is fog látogatni nyáron..fuhj..és téll kövér és csúnya..de hatásvadász..azt akarja h mondjam h egyáltalán nem az...hányok az ilyentől..mit csnáljak h hagyjon békén? :O 15L
2010. ápr. 27. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le
2010. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem látogathat meg !? Egyébként meg nem kell pont ezért minden idegennek emgadni a címet mégha szépen is kéri.Kit érdekel?Felesleges nyavalygástenger lesz csak vagy érdektelen dolgokról fecsegtek...
2010. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Töröld, vagy tiltsd !!
2010. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, hogy tartsd vele a kapcsolatot. Tiltsd le vagy töröld a partner listádról.
2010. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kozold vele, hogy fogja vissza magat, es ne akarjon tobbet, mint barati kapcsolat. nameg ottvan az a verzio is, hogy letiltod, es a te reszedrol lehethogy jobbnak tuniik, de senkinek nemesne jol, ha csak igy ignoralva lenne annak ellenere, hogy nemakar semmi rosszat. es szerintem teged is zavarna egy ido utan, es vegul te kernel tole elnezest (ha nem halgattatod el a lelkiismereted)
2010. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

csinálj uj msn cimet, sajna assszem az msn nem lehet törölni, legalábbis még nem jöttem rá hogyan kell,

de megoldás lehet még az is, ha egyszerűen letiltatod!!!

ki nem szarja le utána, hogy mit gondol a dagadt állat,

állj végre a sarkadra és ne engedd, hogy terrorizáljon ez a kis köcsög..

2010. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó elég közönségesen válaszolt,de azért a lényegre rátapintott:tiltsd le,és ennyi.Nem kell magyarázkodni,meg hagyni,hogy Rád szálljon,csak letörölni,aztán csókolom.
2010. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat..letiltottam, de előtte írtam neki egy jó fogyókúrás tippet...tudom szemétség volt..de ez van. :D
2010. ápr. 28. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!