Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom,aki elég sértődős.Én alapvetően nyugodt természetű vagyok,de ha megjelenik ez a valaki (akit most nem szeretnék megnevezni),akkor kb. mindenki ideges lesz,reszket a levegő.Vigyázni kell,mit mond az ember neki,mert ha egy fél szavad nem tetszik neki,már gőgösen néz,és undorító,fennhéjázó hangnemben válaszol.Már kérdezni sem merek tőle semmit,mert felháborodik,ha bárki kérdez tőle valamit.Van,hogy néha megjátssza a kedvességet, de valahogy az is olyan mű.Amikor pl. nekem nagy nehezen összejön valami,arra is cdak forgatja a szemét meg gúnyos megjegyzéseket tesz.Az elkényeztetett barátnőinek játssza a fejét,még a hangját is elváltoztatja,ha velük beszél,itthon,meg akik tényleg szeretik meg nem csapják be,azokkal nagyon undok,néha szóba sem áll egyikkel sem,csak ha kell neki valami. Nem értem,hogy miért ott utálkozik,ahol nem kéne. :/
2016. nov. 3. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

"Miért viselkedik így?"


Mert ráhagyjátok

2016. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen fokon rokon, de én nem mennék olyan emberrel egy társaságba, ahol ahelyett, hogy jól éreznénk magunkat, idegesek leszünk.


Mondjuk, velem jól ráfaragna a kedves rokon, mert én látványosan jól tudom magam akkor is érezni, ha megsértődnek rám. Jóízűen ennék, innék, a többiekkel beszélgetnék, vele meg a köszönésen kívül egy szót se váltanék. Ha netán erre is megsértődne, kb. vigyorogva venném tudomásul. :DDD

2016. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem elégedett összességében az életéven (munkájával, anyagi helyzetével, magánéletével, társasági életével...), ezért haragszik az egész világra. Én nem vagyok annyira jófej, hogy ilyen embereket őszintén kedvelni tudjak.


Ilyen rokonnal kerülném a kommunikációt. Ha mégis elém kerülne, és elkezdene sértegetni, simán csak faképnél hagynám, ennyi sértést viszonzásul megérdemel.

2016. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen rokonom, ma már 60 éves, de egyszerűen neki ilyen a természete. Felesége is beszélt vele erről, de semmin sem változtatott. Ilyen volt és ilyen is marad örökre. A gyereke meg még rosszabb.
2016. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert ilyen. Ha nem tetszik, minek foglalkozol vele?
2016. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Azért, mert egy beteg lelkületű pszichopata..

Nagyon sajnálom a családodat, hogy ezt teszi veletek. Nézz kérlek utána, hogy mit is jelent ez, és miket csinálnak. Le fogsz döbbenni..

Segítség nincs náluk, ezek ilyen gennyváladékok maradnak.

2016. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Mit féltek tőle?Azért ilyen nagy az arca mert még senki nem rakta helyre úgy isten igazából.Ha már úgy is sértődős helyre rakjátok aztán elpislog rajta mégsem ő kaksizta a spanyolviaszt.
2016. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Ki az aki lepontozta az én válaszomat, és ugyan miért is nem hasznos??
2016. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Ohh, megnyugodtam hogy nem csak nálunk van ilyen :D A nagyim mindig azt mondja hagyjuk, nehogy megsértsük de én már párszor kegyetlenül kiosztottam a szépséget. A családi farmra évente kétszer dugja ki az orrát de akkor is hozza a fél lakótelepet (hogy rosszabbat ne mondjak: panelpatkányok) és nekiáll regélni hogy "ez a mi farmunk, itt szoktam dolgozni hétvégente". Azt nem rakta zsebre amit kapott. Elárulom hogy a férje takarítja a saját lakásukat. Sok sikert és kitartást! Egy sorstárs
2016. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!