Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még aki nem szeret gyűrűt...

Van még aki nem szeret gyűrűt hordani?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a gyűrűket. Milyen alternativája van egy jeggyűrűnek? Pl nyakláncra lehetne tenni a gyűrűt, vagy gyűrű helyett tetoválást is láttam már. Azt előbb beválallom mint a karikát az ujjamon.
2016. nov. 2. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek gyűrűt hordani, nem is hordom egyáltalán, a dobozában a polcon tökéletesen elvan.
2016. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én. Szeretem az ékszereket, hordók nyakláncokat, karláncot, fülbevalót, bokaláncot is néha, de gyűrűt nem. Úgy érzem, hogy zavar, viszket az ujjam alatta. A karikagyűrűmet sem hordom.
2016. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen ékszert nem hordok. férjem se. Nekünk is dobozban a gyűrű. jó helyen van az ott :) A gyerekek néha megnézik, és örülnek neki, ennyi.
2016. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
A házasságnak nem feltétele a gyűrű. Nekünk nincs is.
2016. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok vele egyedül. Még a nyakambam sem szivesen hordanám.
2016. nov. 2. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Én csak folyton tekergetem, de egyébként nem zavar :D A helyedben a tetoválást választanám, nekem is megfordult a fejemben, egész élethűek vannak már :)
2016. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek :(
2016. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi jövőre házasodunk össze, és nem lesz gyűrűnk. Egyikünk sem hord ékszereket. Felesleges így venni.
2016. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok házas, van gyűrűm, de ritkán hordom, mert mindig attól félek, hogy elvesztem. mosogatáshoz, ilyesmi meg mindig le is veszem, ha néha fel is veszem.
2016. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a karikagyűrű nem ékszer.

Egyértelmű jelzés kívülállóknak, hogy foglalt a hordója.


Szempillantás alatt tudat alatt meglátjuk és kész.


A hagyományok könnyebbé teszik az életet, szavak nélkül közölnek tényeket.

2016. nov. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!