Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szemét vagyok, hogy...

Tényleg szemét vagyok, hogy nem vigyázok rá?

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok kisfiammal. Őszi szünet van, itthon van az ovis is. Minden napra van valami program. Anyósom nekem állt, hogy igazán lehetne nálunk a gyerekek 12éves unokatesója. Nem nagyon szeretem szegényt és az anyjáék sosem igyekszenek érte, büntetésnek érzem. Én cipelhetem a gyerekeket vagy felügyelhetem itthon, a sógornőm meg ki tudja merre jár.
2016. nov. 2. 12:39
1 2
 11/15 acelsziv ***** válasza:
87%
Nem vagy köteles más gyerekére vigyázni főleg, ha neked is otthon van kettő.
2016. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy nem tudsz figyelni mèg egy gyerekre,mert takarítasz, átjön a barátnőd stb...bár szerintem nem kell megondolkolnod, csak a sértődés elkerülése miatt.

Amúgy nem vagy szemét, jártam én is hasonló cipőben.

2016. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szemét a kérdező azért, mert nem szereti más gyerekét. Neki nem muszáj szeretni, a szüleinek "muszáj" meg a testvéreinek, közvetlen hozzátartózóinak. És a kissráctól tényleg bunkóság volt ez a nasis dolog amit leírtál, én is mérges lettem volna, hogy megeszi az én gyerekemét is és pluszba még viszi haza a sajátját, de az övéből nem adott az én gyerekeimnek... Nem vagy köteles vigyázni rá, nyugodtan megmondhatod, hogy elfoglalt leszel az adott napon és kész, nem tartozol senkinek beszámolóval.
2016. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Anyós nem vigyáz háromra,de neked kötelességed lenne csak azért mert fiatal vagy?????


Ha anyunak programja van, és a kedves mamának nem akaródzik vigyáznia rá, vigye a másik mamához (ha van)9


Vagy maradjon otthon addig a gyerek,nem kicsi már.


Mondd azt, hogy programotok van,barátnőöl,stb.

Nem vagy köteles vigyázni rá.


Átérzem a helyzeted.

Nekem is van egy ilyen rokon gyerek.Ha már meglátom ideges leszek,feláll a szőr a hátamon tőle.

Sunyi,alattomos, érzelmileg zsarolja az enyéimet,főnök akar lenni,ha nem az van amit ő akar kiveri a balhét. Az anyja meg SOHA nem szól rá. A suliba sincsenek barátai.

Néha sajnálom,hogy a korcsoportja is elkerüli,én ise szívlelem annyira,na de nem véletlen...

2016. nov. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

Tehát nem is vigyázni kéne a gyerekre, hanem társalkodónőnek lenni mellette, hogy ne érezze magát egyedül. Na, menjen ám az egész bagázs (gyerek, sógornő, anyós) a pokolba!


A gyerek szülei minek vannak???

2016. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!