Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom?

Zenon kérdése:

Miért ilyen a családom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem, hogy nincs értelme az életemnek, mert az összes családtagom tesz a véleményemre, senki sem segít nekem, inkább hátráltatnak a vágyaimban, mindenki a maga igazát fújja, másra nincs tekintettel.Elegem van,hogy emberszámba sem vesznek, pedig 21 éves vagyok, de nekem nincs önálló akaratom, nem lehet.Azért érnek kudarcok, mert amikor szeretnék megtanulni valamit, nem segítenek, aztán amikor nem sikerül, kinevetnek és mondják, hogy ,,na látod-látod".És annyira rosszul esik a viselkedésük, hogy egyszerűen semminek nem látom már értelmét.Ti is voltatok már így rokonaitokkal?
2010. ápr. 26. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Megértelek.Én is szoktam lenni hasonló helyzetben.Hiába vannak céljaim próbálok optimista lenni inkább csak azt hallom úgysem lesz semmi jó majd mész a gyárba...Hát elhiheted hogy ez nem motivál kicsit sem!De örülök hogy legalább én ilyen vagyok hogy nem adom fel te se add fel.Ragaszkodj a véleményedhez és hangoztasd is.És mindig tudd ha elértél vmit hogy nem az számít ha mások kinevetnek legalább magadnak bizonyítottál vmit ha másnak nem is.és csak ez a fontos.
2010. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdj valamibe önállóan.
2010. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig is kb így telt el az életem hogy családi részről biztatás vagy bármi lelki segítség nem volt.Most ráadásul barátok terén is elég rossz a helyzet.Mégsem érzem érzem értelmetlennek az életet(persze néha azért elbizonytalanodom).Belegondolok mennyi évem van még változtatni bizonyítani és ez az ami segít.
2010. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én családom is ilyen sajna..:S:S
2010. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdj egy olyan dologba, ami tetszik, és ne add fel, csináld a végéig, ne hallgass semmire, csupán magadra.


Csak így tudsz valamit elérni.

2010. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 28. 21:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked van igazad, ezt fogom tenni. :)
2010. ápr. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!