Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál szeretői kapcsolatban?

Voltál szeretői kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Remélted, hogy eljön otthonról? És megtette végül?
2010. ápr. 25. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
A világon a legundorítóbb dolog! És természetesen soha nem lesz jó vége, hiszen az nem happyend, ha egy-esetleg 2 család megy tönkre!
2010. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

igen undorító dolog, de azért a nők magas százaléka sajnos néha önhibáján kivűl, szeret-éhségében beleesik egy ilyen csapdába. és itt nem a kapcsolaltromboló ordasku.rvákra gondolok.

Amiben én benne voltam, akkor még tini voltam ő egy pár évvel idősebb, barátnője volt, nem családja, de hálistennek felismertem a hitegetést és én léptem ki.

Ellnben családos emberre nem valószinű, hgy bármikor is belemennék bármibe.

És azért viszont olyasmiről is lehet sokat hallani, hogy két ember megismerkedik, szerelem lesz és együtt lesznek, és néha az egyik családos, de mivel az nem működik, korrekt, és valóban kilép a rossz házasságból nem pedig két vasat tart a tűzben.

Azért csak óvatosan a szeretői státusz megítéléséről, és sose mondja senki hogy soha mert soha nem lehet tudni kinek mit oszt le az élet....

2010. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

és még csak annyit, hogy ahol harmadik fél be tud lépni a kapcsolatba már eleve tönkre van menve szerintem. amit az a két ember közösen cseszett el, és nem pedig a harmadik fél.

csak általában azt kiáltják ki bűnbaknak, hogy ne kelljen elgondolkodniuk miben vétettek, hol hibáztak satöbbi.

Egyszerűbb leqrvázni egy nőt, hogy miatta ment tönkre a házasságom, holott ez egy nagy hazugság, főleg saját magunknak.

2010. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgis szituba keveredtem. A szerelmi háromszögben én voltam a feleség. Idáig. A férjem lepattant, a kis cuki tökéletes barátnőjével, akivel minden sziruposan rózsaszín, én meg volt feleség lettem. Viszont néhány napja én lettem a szerető, ugyanis valami miatt hiába a tökéletes barátnő ez a jóember az én ágyamban keresett boldogságot.

Nagyon jólesett a lelkemnek ez a kaland, egyszeri alkalom volt, és remélem, hogy eszébe sem jut, hogy esetleg eljönne otthonról (vissza hozzám).

2010. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Soha nem voltam, és nem tartom elfogadható indoknak, hogy "dehaboldogoklennénekakkornemlenneszerető".

Most, feleségként pedig azt javaslom neked, hogy legalább saját magadat tiszteld annyira, hogy nem mész bele egy ilyen méltatlan helyzetbe. Vagy ennyire nem kellesz senkinek? Egyáltalán minek kezdtél bele ilyen kapcsolatba? Nem zavar, hogy miután együtt voltál a pasiddal, Ő hazamegy és szeretkezik a feleségével??

Ha olyan értékes nőnek képzeled magad, akkor egy dolgot tehetsz: hívd fel a "párodat" most, és mondd meg neki, hogy vagy AZONNAL, de tényleg még ma összepakol és otthagyja a feleségét, vagy ha nem, akkor azt fogod gondolni, hogy valójában boldog otthon, és te csak szexre kellesz. Azt hiszem csúnya meglepetésben lesz részed... te szerető...

2010. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs h mit hoz az élet. Ilyen dologról, tudok dönteni, sose mennék bele abba, hogy sextárgynak kezeljenek, ürítésnek. Undorító. Gerinctelen alak a pasi is meg azok is akik semmibe veszik magukat, ennyire nem becsülik, szeretik magukat, hogy ennél jobbat akarjanak maguknak.
2010. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A mi történetünk a következő. A férjemnek kb bő egy éve volt szeretője. Kb az első hónap után bebukott. Kezdődött a szakítok velee, hozzuk rendbe, megyek a francba, váljunk el, béküljünk ki stb cirkusz. A barátnője végig reménykedett, hogy lelép itthonról. Végül megtette nemrégiben, együtt vannak, de már nem olyan rózsaszínű a világ, mint amilyen a lopott órákban volt. Nagy vesztes a férjem, aki elcsábult, mert ide már nincs visszaút, ott viszont már közel sem olyan tuti minden, mint amilyenről álmodoztak, vesztes a barátnő is, mert már nem olyan vonzó pasas a kedves a nap 24 órájában,..Önmagamat nem érzem vesztesnek, viszonylag gyorsan átszerveztem az életem, és sok ember van körülöttem, akikre számíthatok.

Esetleg írhatnál,(akár privit is) kérdező, hogy miért érdekel ez a kérdés? Szerető vagy? Reménykedsz?

2010. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos voltam, de amilyen könnyű volt belesódródni, annyira borzalmasan nehéz volt kimászni belőle. 2 évig tartott, közben majdnem öngyilkos lettem a lelkiismeretfurdalástól, hogy elveszem valakinek az apját, férjét. soha ne tapasztald meg! a sok hazugság, bújkálás, minden felgyülemlik és én sosem bocsájtottam meg magamnak! mai napig! nem igért házasságot.
2010. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, közel fél évig. Így utólag már nagyon bánom. Tudtam h van felesége, sőt a felesége éppen gyereket várt, ő meg nálam kereste azt amit otthon már nem lehetett. Gusztustalannak érzem magam azóta is. Nem is tudom mit reméltem hiszen tudtam h nem hagyja ott értem a feleségét és a gyerekét. Soha többé nem tennék ilyet. És azóta nem bízom meg a férfiakban, egyáltalán nem. Bárkinek elmondtam volna nem hitte volna el h ez a jó ember, szerető férj ilyenre volt képes, de mégis megtette, velem. Szoktam néha látni őt meg a feleségét(egy utcában lakunk) és még egy olyan álszent, gerinctelen alakot mint ő...akkor ezt nem láttam, de most annyira másképp látok mindent. Nagyon bánom már ezt az egészet.
2010. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:
2010. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!