Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a gyerek külföldre?

Elengedjem a gyerek külföldre?

Figyelt kérdés
7 éves,a nagymamával menne,de én nem szeretném elengedni,és nyúz az anyós hogy vinni akarja nyaralni.
2010. ápr. 25. 16:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Jesszus!

Ez nem is kérdés!!

NEM engedném!!

2010. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Így már kicsit más a kérdés..közelébe ne engedd a gyereknek..
2010. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
28%

Nyugodtan engedd el.

Az én fiamat 6 hétre vitték Olaszországba, igaz 9 éves volt. Fosztottam volna meg ettől az élménytől?

2010. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%
Egy alkoholista Nagymamával???
2010. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Én nem mennék semmiképp mert az anyóst ki nem állhatom sajnos,nem birom elviselni,úgy csinál mintha az ő gyereke lenne.
2010. ápr. 25. 17:51
 26/30 anonim ***** válasza:
53%

Én nem hiszem el, hogy az anyósod alkoholista.

Úgy látom, a féltékenység beszél belőled, a gyermeked kárára.

2010. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy én vagyok szigorú, de nem engedném. Akkor sem, ha nem lenne a nagyi alkoholista.

Kicsi még a leányzó, bármi baja eshet, amikor az anyukájára van szüksége. Nem tudsz utána menni, kórházba kerül és ott ragad, mit csinálsz? Meg tudsz valaha bocsátani a nagyinak?

Vigye belföldre, a gyerek ugyanúgy élvezi, és ha baj van, pár óra alatt oda tudsz érni.

Így meg, hogy alkoholista és el is hagyta már, pláne. Ne engedd, a te gyermeked, a te felelősséged.

2010. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy alkoholista?

Ki jelentete fel,hogy lement a játszótérre,miután ivott?Ilyent még nem hallottam(talán te voltál?)

Beszéld meg a pároddal(ne te,mert abból botrány lesz),hogy az anyjával egyezzen meg,hogy elviheti a gyereket,de nincs alkohol-hiszen ti sem isztok,ha a gyerek veletek van,minden nap egy adott időpontban hazatelefonálnak-hiszen fiatalon ő is elmondta mikor hol van....

így ha bármi probléma van,rögtön indultok a gyerekért....

Egyébként ok anyóst utálod,de a gyereket miért?Ennyi idősen nagy élmény lenne neki.

Egyébként hova mennének?A legtöbb helyen magyarul beszélő(vagy éppen magyar egyetemista)animátorok vannak...tehát még érdeklődni is tudsz mi van velük.

(ráadásul a szálláshelyeken sok a pihenni vágyó,nem nagyon nézik el a kihágásokat és külföldön is vannak hatóságok)

2010. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
nem én jelentettem fel,miért tettem volna,igazabol én vagyok a hülye h hétvégére is odaengedem,amikor tudom h piás,csak igy szól a birósági végzés,az apja nem kérte a láthatást,igy kérte a nagymama.autóval hozza mindig,és akkor is érezni rajta a pia szagot,hogy ivott,dől a szájából az alkohol.egy nap egy üveg bor,meg mellé konyak.
2010. ápr. 25. 19:49
 30/30 anonim ***** válasza:

Ezt a bíróság, és a Gyámhatóság sem nézné jó szemmel!!!

Csak úgy tűröd, hogy így vigye a babádat autóval???

2010. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!