Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy karrier?

Barátság vagy karrier?

Figyelt kérdés

Ti feladnátok egy nagyon jó külföldi tanulási/munkalehetőséget, ha tudjátok hogy ezzel a legjobb barátotokkal való kapcsolatotok menne rá?

csak röviden:barátnőmmel megbeszéltük, hogy idén, miután elvégezzük az egyetemet, külföldre megyünk dolgozni. de közbe kaptunk egy továbbtanulási-dolgozási lehetőséget, ő viszont nem szeretne élni vele(az okokat nem részletezném,család,elinduláshoz szükséges anyagiak stb.), én meg igen. ugyanis tudom, hogy miutan elkezdek dolgozni, soha nem lesz többet még egyszer ilyen alkalmam hogy világot lássak, és kicsit jol érezzem magam... de félek, hogy ha kimegyek nélküle(1évre), akkor ezzel cserben hagyom a másik tervünkkel kapcsolatban. szerintetek?


2010. ápr. 25. 09:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igazatok van, holnap megyek, és kitöltöm a papírokat!!:)
2010. ápr. 25. 10:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna hogy ilyen dologért feladjak egy ekkora lehetőséget. Egyrészt igazi barát ennek örülne. Másrészt akkor majd ő eltart engem vagy hogy lesz ha azt nem hagyja hogy dolgozzak?
2010. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza akar tartani akkor nem igazi barát. Az igazi barátok támogatják egymást és még a távolság sem töri meg a barátságukat.
2010. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!