Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy karrier?

Barátság vagy karrier?

Figyelt kérdés

Ti feladnátok egy nagyon jó külföldi tanulási/munkalehetőséget, ha tudjátok hogy ezzel a legjobb barátotokkal való kapcsolatotok menne rá?

csak röviden:barátnőmmel megbeszéltük, hogy idén, miután elvégezzük az egyetemet, külföldre megyünk dolgozni. de közbe kaptunk egy továbbtanulási-dolgozási lehetőséget, ő viszont nem szeretne élni vele(az okokat nem részletezném,család,elinduláshoz szükséges anyagiak stb.), én meg igen. ugyanis tudom, hogy miutan elkezdek dolgozni, soha nem lesz többet még egyszer ilyen alkalmam hogy világot lássak, és kicsit jol érezzem magam... de félek, hogy ha kimegyek nélküle(1évre), akkor ezzel cserben hagyom a másik tervünkkel kapcsolatban. szerintetek?


2010. ápr. 25. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Huuu... nagyon nem egyszerű dolog. Gondold bele magad a helyébe, neked hogy esne a dolog. Mióta vagytok barátok? Nem tudom mit csinálnék a helyedben... nincs rá megoldás, hogy ő is veled menjen?
2010. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 éve elválaszthatatlanok vagyunk egymástol:( az a baj, hogy mindenketten másképp dolgozunk fel dolgokat. engem például nem zavarna, mert én ki tudnám tölteni azt az egy évet azzal, hogy dolgozok, spórolok, ilyesmi. ő is mondta, hogy lelkiismeret furdalása lenne, ha miatta nem mennék.na de közbe biztos rosszul esik neki,a másik tervünket meg még nem is említette meg...
2010. ápr. 25. 09:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán jó barátnő azt akarja, ami neked a legjobb. Ő nem tarthat vissza a maradástól, te meg nem tarthatod vissza az úttól. Az igazán jó barátság erre nem megy rá.
2010. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék. Pontosan azért amit te is mondtál: lehet SOHA nem lesz többé ilyen lehetőség. És ha tényleg igaz barátságról van szó, akkor ezt az évet simán kibírja... Nehogy elszalassz egy ilyen lehetőséget, mert majd ha istenőrízz egy kisebb dolog miatt összevesztek bánni fogod majd, hogy egy ilyen volumenű dolgot adtál fel érte.
2010. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igy igaz,ha szeret téged akkor támogat.A kapcsolatot tudjátok tartani az interneten is.Szerintem menj ki,többet ugysem biztos h lesz lehetőséged rá.
2010. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj ki, ha annyira nagy barát akkor ki fogja bírni ezt az 1 évet.
2010. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy igaz barát ennél sokkal többet is kibír..
2010. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj,én azt gondolom hogy ez nem cserben hagyás.Ő önszántából nem szeretne élni ezzel a lehetősséggel,mert bizony minden megoldható...csak akarni kell.De ez a te életed és bizony ez egy fontos nagyszerű lehetőség!Ha igaz barát ezért nem fog meg utálni sőt örülni fog a sikereidnek és büszke lesz rád..ha igaz barátság ezért nem fog megszakadni.Szóval hajrá!:)
2010. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miert kellene valasztani? En mar 3 eve kinn elek kulfoldon, tavol a baratnomtol. Baratsagunkban az a legjobb, hogy ha haza megyek, mindig ott tudjuk folytatni, ahol abbahagytuk.
2010. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem az ő életét éled,tedd azt ami neked jó.Én is elköltöztem otthonról egy távoli helyre, de aki a barátom volt az keres most is.Nem szakadt meg és nem változott a kapcsolatunk.
2010. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!