Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa ha ez?

Miért furcsa ha ez?

Figyelt kérdés
Anyummal nem tudunk kieggyezni. Ami zavar leginkább az az, hogy nem tud kérni szépen ha kell valami, hanem ezt kritizálva teszi. "Hiába is kérlek, ugye?, nehezedre esik ugye ezt megtenni?. Ha valamit kér akkor azt nem úgy, hogy légy szives csináld meg ezt vagy megtennéd-e ezt, hanem kritizál hogy ez miért igy van, nem pedig úgy. Nem vagyok soha elég jó. Volt, hogy mondtam es neki hogy csak kritizálni tud. Volt, hogy megkérdezte másnak a családban miért csinálok meg dolgokat szivesen, neki meg nem. Hát nem tudom miért.. Talán ezekért. Próbálom visszafogni magam de akkor sem jobb a helyzet mert ha nem reagálok, akkor meg piszkál amig nem reagálok valamit ami nem tetsző.
2016. okt. 3. 17:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés hogy miért furcsa ha ez a reakció?
2016. okt. 3. 17:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Türelem! Csináld meg, ne morogj, ne szólj egy szót se. Ha megvagy vele akkor foglalkozhatsz a saját dolgoddal. LÉehet hogy utána is ugráltatni fog, de csináld meg, tégy a kedvére, legalább utána nem jár a szája, ha meg igen, akkor füldugót a fülbe!
2016. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!