Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztlányomat szeretném...

Keresztlányomat szeretném holnap Budapesten belül egy ingyenes programra elvinni, adjatok tippeket?

Figyelt kérdés
Hát éves lett a keri lányom szeretném elvinni valahova holnap (ápri 25) de sajnos belépöket nem tudok fizetni...segitsetek!!!!
2010. ápr. 24. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Margit-szigeten elsétálgathattok és ott valahol a közepe táján (azért térképen meg kéne nézni) van egy kis "állatkert" rész, pávákkal meg őzikékkel :)

Teljesen ingyenes

2010. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Margit-sziget szerintem is jó ötlet lenne ;-)
2010. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam de csütörtökön voltak az ovodával ....annyira nem lenni neki igy jó élmény
2010. ápr. 24. 11:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták, Margit sziget. Vagy Gellért hegy, van játszótér, és a közepe táján egy csomó hatalmas csúszda. Ha bírjátok a tetejéig is felmehettek. Ha vidéki a kislány, szerintem a metrózást is élvezné, én legalábbis imádtam kiskoromban. :-D Hirtelen most nem jut eszembe más, de ha beugrik valami, megírom.
2010. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Gellért hegyen van a sziklatemplom is, az is igyenes. Előző voltam.
2010. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor a kopaszi gátat is megpróbálhatjátok. Egész szépen felújították. Én a fél gyerekkoromat ott töltöttem, térdig a Dunában kavicsokat gyűjtve :)
2010. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ien szinezös gyöngyfüzös gyerek progit nem tudtok :( nagyon fontoss lenne hagy érezze jol magát a törpe :)
2010. ápr. 24. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Lemehetnétek a Kis-Dunához, Csepelen. A Hollandi út északi végén van egy természetvédelmi terület, ösvényekkel, pihenőpadokkal, kis híddal, lehet vadkacsát - kis szerencsével, ha éppen arra járnak, hattyút is - etetni, kavicsokat gyűjteni és a vízbe dobálni, evezősöket, motorcsónakokat nézegetni. 6 évesen ez remek időtöltés!
2010. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon ugy tünik hogy valami iesmi lesz belöle csak :(
2010. ápr. 24. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok megint. Nézd csak mit találtam nektek holnapra a Müpa-ban:


[link]


INGYENES! Jó szórakozást!

2010. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!