Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legkisebb akarok lenni?

Legkisebb akarok lenni?

Figyelt kérdés
Hiaba mondjak hogy nen kiveteleznek ha a noveremel van vitt en vagyok a kisebb kuss legyen ha a huggomal o a kisebb hadjam es meg egy baba fiuval jajaj pl:Ha a nőveremel veszekedik az apam akit utalok teljes szivembol es a ketszinu anyam akkor engem is hirtelen tobbes szamban beszel hogy ketten utana meg ha a hugomrol van szo o okosabb meg ilyenek de b#szki egy 4 edikes feladatai ezerszel konyebbek mint egy 9edikese mar nem azert es nem kerek elnezest a helyesirasert ideges vagyok utalom a csaladomat max az occsemet meg a hugomatt szeretem

2016. szept. 13. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

nyugodj meg, senki sem értette, bár ha ól értem akkor az a baja, hogy ő csak középső gyerek. a nagyobbikat szeretik talán a legjobban, a kisebbiket meg irigyeli, mert neki meg mindent megengednek csak a gázcsapot nem, ha jól értem.

kérdező nyugodj le a fenébe, jelenleg annyi dolgod van az életben hogy tanulsz. próbáld a lehető legtöbbet kihozni magadból, hátha nem fognak ennyire lenézni a szüleid.

2016. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Keep calm and nyisd ki a nyelvtan könyved!
2016. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

He? Öt percig néztem az írásod, mire nagyjából rájöttem, hogy mit akar jelenteni. Egy negyedikesnek éppen olyan nehezek a feladatok számára, mint neked a kilencedikes. Ennyit fogtam fel ebből.

15/L

2016. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jugodf meg te o hat nem tnulni de viszont hat 345ikes that pl tobes szam ekezet nehez d o utalm én is b ovs a helesiraserz iderges vagytok kosz hugomtt
2016. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Xdd de szemetek vagytok nyelvtan konyv
2016. szept. 13. 22:52
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a nyelvtankönyv... Mert, ha valaki rossz helyesírással ír, oké, azzal semmi bajom nincs (vannak határok persze), de hogy ilyen olvashatatlanul?
2016. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!