Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mindig en vagyok a hibas?

Miert mindig en vagyok a hibas?

Figyelt kérdés
Mar nem most volt eloszor hogy a szuleim leszidtak azert amit nem is en csinaltam hanem a tesom sot meg is szoktak utni. Epp az elobb tortent ilyen mert beszeltem anyaval es apa odaszol hogy "kuss" es mondtam hogy mar meg sem szolalhatok. Es bementem a konyhaba es ott volt a tesom es kiontotte a tejet es bejottek a szuleim es apam felpofozott hogy biztos megloktem es hogy egy barom vagyok en is meg a tesom is anyam egyfolytaba hogy nem lehet magunkra hagyni minket stb... Es nem eloszor tortent ilyen. Es elegem van. Miert en vagyok mindig a hibas??? Koszonom a valaszokat

2016. szept. 3. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves vagy? Fiú, lány?

Először is én azt gondolom a sztorid alapján, hogy édesapád nagyon szigorú, talán túlságosan is, édesanyád pedig kicsit el van nyomva miatta. Próbálj meg vele beszélni, vagy talán nagyszülőkkel, (legjobb lenne ha édesapád szüleivel tudnál beszélni) arról, hogy mi bánt, hátha ők tudnának hatni édesapádra.

A kistestvéredet nagyon istenítheti. Nem tudom, milyen szó az hogy kuss, de kutyámnak nem mondanék olyat, nem hogy a saját gyerekemnek.

2016. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!